پارک حیات وحش ازمیر

پارک حیات وحش ازمیر
باغ وحش ازمیر یا پارک حیات وحش ازمیر در زمینی به مساحت ۴۲۵ هکتار ، با بیش از ۱۲۵ گونه حیوانی و نزدیک به ۱۵۰۰ حیوان و بیش از ۲۵۰ نوع گونه گیاهی بنا شده است. در حالی که تنوع حیوانات در حال افزایش است ، اقدامات جدیدی برای بهبود رفاه بازدید کنندگان ، به ویژه در زمینه آموزش کودکان انجام می شود. این باغ وحش در سال 1937 به عنوان اولین باغ وحش ازمیر در داخل کولتور پارک در زمینی به مساحت 18 هکتار تأسیس شد ، این باغ وحش در سال 2008 با مساحت 425 هکتار در ساسالی چیلی به اولین پارک حیات وحش در ترکیه تبدیل شد. ساخت این پروژه که از سال 2006 آغاز شد ، در مدت دو سال و با استفاده از تمام منابع شهرداری کلانشهر ازمیر به پایان رسید.
باغ وحش ازمیر یا پارک حیات وحش ازمیر
باغ وحش ازمیر یا پارک حیات وحش ازمیر
پارک حیات وحش ، که حیوانات به طور آزاد و در پناهگاه هایی مشابه زیستگاه طبیعی خود زندگی می کنند ، در یک دوره زمانی کوتاه و با طیف گسترده ای از گونه های گیاهی و درختی ، به یکی از جاذبه های تفریحی ازمیر تبدیل شده است. پارک ملی و طبیعت ازمیر به عنوان عضویت در انجمن اروپایی باغ ها و آکواریوم ها (EAZA) در بین کودکان بسیار محبوب است. فیل های آسیایی ، شیرها ، ببرها ، گربه های وحشی آمریکایی ، پرندگان طعمه ، کفتارها و همچنین لانه های گرگ ، جزایر میمون ، باغ وحش کودکان ، یک مرکز گرمسیری ، یک کافه تریا و یک فروشگاه سوغات از جمله جاذبه های این پارک هستند.
  سواحل دیکیلی ازمیر Dikili Beaches

ساعات بازدید و ورودی

پارک حیات وحش ازمیر ۳۶۵ روز از سال و ۷ روز هفته برای بازدید عموم آزاد می باشد. در آخر هفته ها ، روز های ویژه ، اعیاد و تعطیلات رسمی می توانید از این پارک دیدن کنید. همچنین این پارک از ساعت ۹ صبح همه روزه آماده خدمت رسانی می باشد. ساعات بسته شدن پارک بر حسب طول روز ، شرایط آب و هوایی متغیر و بسته به در نظر گرفتن رفتار طبیعی روزانه حیوانات در تابستان ، زمستان ، بهار و پاییز تغییر می کند. بعد از بسته شدن درها ، پذیرش بازدید کنندگان صورت نخواهد گرفت. با توجه به تراکم بازدیدکنندگان ، مسئولین با اطلاعیه هایی شروع به تخلیه محوطه کرده و در عرض یک ساعت محوطه کلا خالی شده و بازدید پایان می پذیرد. برای اطلاع دقیق تر از ساعات بازگشایی و اتمام بازدید پارک حیات وحش ازمیر ، می توانید به سایت زیر مراجعه نمایید. http://www.izmirdogalyasamparki.org.tr ساعات اتمام بازدید ، سالانه (و بسته به فصلهای سال) در بخش صفحه اصلی سایت ، قسمت اطلاعیه ها و بخش ساعات بازدید اعلام می شود.

دسترسی

شما می‌توانید با اتوبوس شماره 777 از اطراف بندر Karşıyaka به پارک بروید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه