خرید ملک در قبرس شمالی و قیمت خرید خانه در قبرس شمالی

محتوا نمایش

خرید ملک در قبرس شمالی

 

 این مقاله در مورد خرید ملک در قبرس شمالی است. من از شما می خواهم که آن را تا آخر با دقت بخوانید. همه چیزهایی که باید در مورد خرید خانه در قبرس بدانید اینجاست. حدود 10 دقیقه از وقت خود را صرف کنید و اگر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید و ما به آنها پاسخ خواهیم داد.

در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی، قبرس شمالی مکان ارزانی برای زندگی است. هزینه زندگی در آنجا به طور کلی کمتر از سایر کشورهای اروپایی است. این واقعیت که سرمایه گذاران از سراسر جهان به قبرس شمالی هجوم می آورند نشان می دهد که این کشور چقدر برای سرمایه گذاری اهمیت دارد. یکی از سودآورترین سرمایه گذاری هایی که می توانید انجام دهید، خرید خانه در قبرس شمالی است. مردم حتی در عرض یک سال تا 400 درصد سود را تجربه کرده اند! به هر حال مجله فوربس این را پیش بینی کرد.

اما مهم ترین مزیت خرید ملک در قبرس شمالی تنوع قیمت ها و امکان پرداخت اقساطی است. شما می توانید ملکی متناسب با بودجه خود انتخاب کنید و تنها 30 درصد از کل قیمت را برای دریافت اقامت خود در قبرس بپردازید. سپس می توانید بقیه قیمت را طی 5 سال بدون هیچ سودی پرداخت کنید. بنابراین حتی با بودجه 1 میلیارد تومانی می توانید در سال 2023 در قبرس شمالی صاحب خانه شوید!

اگر علاقه مند به خرید ملک یا آپارتمان در قبرس شمالی هستید، شرکت ترکیه خانه می تواند به شما کمک کند. با مشاوره رایگان ما می توانید به راحتی ملکی در قبرس شمالی خریداری کنید و برای اجازه اقامت موقت اقدام کنید.

مراحل خرید ملک در قبرس شمالی

1) انتخاب ملک و خانه

اولین قدم برای خرید ملک در قبرس شمالی، انتخاب خانه است. مشاوران ما در اینجا هستند تا با توجه به اهداف و شرایط مالی خود، به شما کمک کنند تا بهترین گزینه را از بین پروژه های مسکونی در قبرس شمالی انتخاب کنید. علاوه بر این، با استفاده از تور رایگان ما می توانید تمام پروژه ها را از نزدیک ببینید.

2) پرداخت بیعانه برای رزرو و تنظیم قرارداد اولیه

بعد از اینکه خانه خود را انتخاب کردید، تنها با پرداخت 1000 پوند می توانید آن را رزرو کنید. با این حال، این مبلغ ممکن است برای برخی موارد تا 2000 پوند افزایش یابد. با پرداخت این مبلغ یک قرارداد اولیه از شرکت ساختمانی دریافت می کنید که شامل کل مبلغ ملک و شرایط پرداخت می باشد. مبلغ سپرده بخشی از پرداخت شما است.

3) پرداخت 30% مبلغ قرارداد

پس از پرداخت ودیعه، 30 تا 45 روز به شما فرصت داده می شود تا 30 درصد مبلغ قرارداد را تکمیل کنید. پس از تکمیل مبلغ ذکر شده، قرارداد خانه به شما تحویل داده می شود.

4) تکمیل مراحل اقامت

اگر هدف شما از خرید ملک در قبرس شمالی اخذ اقامت است، می توانید با استفاده از همین قرارداد به کارهای خود ادامه دهید. برای تکمیل ثبت نام اولیه به وب سایت اداره مهاجرت قبرس مراجعه کنید. سپس با مراجعه به اداره مالیات و اداره ثبت اسناد و املاک در قبرس، می توانید سند مالکیت خانه خود را دریافت کنید.

پروسه اقامت ممکن است بسته به شهر محل خرید ملک بین 12 تا 60 روز طول بکشد و حضور شما در برخی مراحل ضروری ضروری است. همچنین شرکت ترکیه خانه موظف است تمامی امور مهاجرتی شما را تا زمان صدور اقامت پیگیری کند. بنابراین از ابتدا تا انتها همراه شما هستیم.

املاک ازمیر

قیمت ومشخصات آپارتمانها در ازمیر ترکیه

راهنمای کامل خرید ملک در قبرس شمالی 2023

شرایط خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک و آپارتمان در قبرس شمالی خیلی پیچیده نیست. شما با داشتن پاسپورت و گواهی عدم سوء پیشینه حق خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور را خواهید داشت. طبق قوانین این کشور، زمانی که یک خارجی ملک یا آپارتمان خریداری می کند و یا حتی یک سوم قیمت کل ملک را می پردازد، می تواند اقامت موقت قبرس شمالی را دریافت کند. به طور کلی، هر خارجی مجاز به خرید یکی از این موارد است: یک واحد آپارتمان، یک واحد ویلایی، یا یک  زمین دو دونومی در قبرس شمالی که معادل 1338 متر مربع زمین است. اما اگر بخواهید بیشتر از این مبلغ بخرید، با وجود اینکه قرارداد رسمی خواهید داشت، باید نیم درصد مالیات را بپردازید و در سند نیز شرحی داشته باشید که این ملک فقط توسط این شخص در دفتر املاک قابل معامله است. 

هزینه های اضافی خرید ملک در قبرس شمالی

به عنوان یک خارجی، هنگام خرید ملک در قبرس شمالی باید هزینه های اضافی بپردازید. این هزینه ها عبارتند از:

 • 0.5٪ از ارزش کل دارایی ملک برای باز کردن پرونده مالیاتی
 • 6٪ برای انتقال سند مالکیت
 • 6% برای ثبت قرارداد در اداره ثبت اسناد و املاک
 • 5٪ مالیات خرید (قبل از تحویل کلید)
 • 0.5٪ حق تمبر در اداره مالیات
 • 1500 تا 3500 پوند برای اتصالات آب و برق (پرداخت یک تا دو ماه قبل از تحویل کلید)
 • 500 پوند برای نصب آب و برق شهرک و …

توجه داشته باشید که این هزینه ها و مبالغ در زمان نگارش دقیق بوده و ممکن است تغییر کند.

خرید ملک در قبرس شمالی و قیمت خانه در قبرس شمالی
خرید ملک در قبرس شمالی و قیمت خانه در قبرس شمالی

خرید اقساطی ملک در قبرس شمالی

در اکثر پروژه ها می توانید ملک را به صورت اقساطی در قبرس شمالی خریداری کنید و شرایط پرداخت بسته به پروژه متفاوت است. این اقساط می تواند از 1 تا 7 سال متغیر باشد و ترکیه خانه در طول مشاوره خرید خانه اقساطی شما در قبرس شمالی این موضوع را با شما در میان خواهد گذاشت. شما گزینه های زیادی برای خرید اقساطی خانه در قبرس شمالی دارید.

بسیاری از مردم اقساط خود را با اجاره خانه در قبرس شمالی پرداخت می کنند، به این معنی که خانه را به صورت اقساطی می خرند و سپس بدون پرداخت هزینه اضافی آن را اجاره می کنند.

بهترین شهرها برای خرید آپارتمان در قبرس شمالی

بهترین کار قبل از خرید ملک یا آپارتمان در قبرس شمالی این است که در مورد شهرها تحقیق کنید. قبل از خرید آپارتمان در قبرس شمالی، باید بدانید که برای انتخاب بهترین شهر به دنبال چه چیزی هستید. به طور کلی شهرهای خوب قبرس شمالی عبارتند از:

 • اسکله : در حال حاضر یکی از سریع ترین شهرهای در حال رشد در قبرس شمالی است. مجله فوربس این شهر را به عنوان بهترین شهر ساحلی جهان برای خرید ملک معرفی کرده است.
 • فاماگوستا: اگر قصد دارید برای مقاصد تحصیلی به قبرس شمالی مهاجرت کنید، بهترین گزینه برای شما شهر فاماگوستا است زیرا معتبرترین دانشگاه قبرس شمالی یعنی EMU در این شهر قرار دارد.
 • Girne: این شهر را به دلیل زیبایی های طبیعی و تاریخی، نگین قبرس شمالی می نامند. گیرنه توریستی ترین شهر این کشور است و ارزش ملک در این شهر از سایر شهرهای قبرس شمالی بالاتر است و خرید ملک یا آپارتمان در گیرنه نسبت به سایر شهرها گرانتر خواهد بود.
خرید ملک در قبرس شمالی و قیمت خانه در قبرس شمالی
خرید ملک در قبرس شمالی و قیمت خانه در قبرس شمالی

مزایا و خطرات احتمالی خرید ملک در قبرس شمالی

چه صاحب خانه بالقوه باشید و چه سرمایه گذار، هنگام خرید ملک در قبرس شمالی، مزایا و خطرات احتمالی وجود دارد.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک یا آپارتمان در قبرس شمالی مزایای زیادی دارد، از جمله:

 • قیمت های مناسب در مقایسه با سایر کشورهای مدیترانه
 • اقامت موقت را می توان با خرید ملک یا آپارتمان بدست آورد
 • امنیت مالی و روانی در کشور
 • زندگی نزدیک ایران
 • قوانین اروپایی در آسیا
 • مالیات کم نصبت به کشورهای اروپایی در کشور
 • امنیت بالا
 • خرید و فروش ملک به پوند بریتانیا
 • خرید به عنوان زمین یا ملک

معایب خرید آپارتمان در قبرس شمالی

در کنار تمام مزایای ذکر شده، خرید آپارتمان در قبرس شمالی می تواند معایب یا مشکلاتی نیز داشته باشد، مانند:

 • فروش رفتن سخت ملک
 • امکان خرید ملک های پردردسر، در صورت آگاهی نداشتن از نوع سند در قبرس شمالی
 • سیستم حمل و نقل عمومی ضعیف
 • طولانی بودن پروسه اخذ اقامت و نداشتن پاسپورت
 • شما ممکن است ناخودآگاه ملک یا آپارتمانی را خریداری کنید که مجوزهای لازم را ندارد یا ملکی را خریداری کنید که فروش آن دشوار یا غیرممکن است. داشتن دانش شرکت های ساختمانی در قبرس شمالی بسیار مهم است. در این راستا می توانید با شرکت هایی مانند ترکیه خانه مشورت کنید تا از حفظ و ارتقای سرمایه خود اطمینان حاصل کنید.
 • اگرچه امکان درخواست برای اقامت دائم در کشور وجود دارد، اما این فرآیند با خرید ملک بسیار زمان بر و پیچیده است.

در حالی که سرمایه گذاری در املاک قبرس شمالی مزایای خود را دارد، خطرات بالقوه ای مانند وضعیت پیچیده سیاسی در جزیره وجود دارد. علاوه بر این، برخی از املاک ممکن است در زمین های مورد مناقشه ساخته شوند که منجر به درگیری های حقوقی شود. همچنین امکان تغییر در سیاست های دولت وجود دارد که می تواند بر سرمایه گذاری خارجی تأثیر بگذارد.

خرید ملک در قبرس شمالی و قیمت خانه در قبرس شمالی
خرید ملک در قبرس شمالی و قیمت خانه در قبرس شمالی

اقدامات بعد خرید ملک در قبرس شمالی برای اخذ اقامت

پس از خرید ملک در قبرس شمالی، باید برای دریافت مجوز برای صدور سند به وزارت کشور مراجعه کنید. در سیستم پورتال مهاجرتی باید مدارکی مانند صفحه اول گذرنامه، سند ملک یا قرارداد اجاره و … را آپلود کنید.

پس از بارگذاری مدارک، زمان مشخصی به شما داده می شود تا برای تایید مدارک به اداره پلیس مراجعه کنید. در این مرحله همچنین باید مدرکی مبنی بر ثبات مالی 10000 دلاری ارائه دهید.

پس از تکمیل این مرحله، کارهای دیگری مانند انجام آزمایش خون و تست حساسیت وجود دارد که باید انجام شود. در نهایت با پرداخت مالیات و بیمه درمانی، اجازه اقامت موقت خود را دریافت خواهید کرد. ما در تمامی مراحل از ابتدا تا انتها همراه شما خواهیم بود.

حداقل قیمت خانه در قبرس شمالی به پول ایران

قبلا در مورد قیمت خانه در قبرس شمالی با شما بچه ها صحبت کرده بودیم، اما اگر می خواهید بدانید چقدر به پول ایران است، می توانید پوند را به تومان تبدیل کنید. متاسفانه قیمت پوند و دلار در ایران به سرعت در حال افزایش است. اما اگر امروز قیمت خانه را با همین نرخ پوند به شما بدهیم، باید بگوییم که قیمت خانه در قبرس شمالی به پول ایران 2 میلیارد تومان یا بیشتر است.

حداقل قیمت خرید خانه در قبرس شمالی در مناطق ساحلی حدود ۶میلیارد تومان برای آپارتمان و حدود ۱۵ میلیارد تومان برای ویلا است. آپارتمان ها و پنت هاوس های لوکس نیز با حدود ۱۲ میلیارد تومان در اختیار خریداران ایرانی است. این قیمت ها در مارس 2023 به روز شده اند و بهتر است همیشه با ما تماس بگیرید تا از قیمت های به روز مطلع شوید. 

خرید ویلا در قبرس شمالی

خرید ویلا در قبرس شمالی یک انتخاب عالی برای کسانی است که به دنبال سرمایه گذاری هستند. این منطقه دارای مزایای بسیاری از جمله هزینه کم زندگی و آب و هوای زیبا است. بازار ملک در اینجا بسیار باثبات است و فرصت زیادی برای سرمایه گذاران برای کسب بازده سرمایه وجود دارد.

ویلا یکی از محبوب ترین انواع خانه برای خرید در قبرس شمالی است. دارای درجه بالایی از حریم خصوصی است، می تواند بیش از یک خوانواده را در خود جای دهد و فضای بیرونی عالی را ارائه می دهد. همچنین حس امنیت را ایجاد می کند و می تواند به عنوان خانه دائمی یا تعطیلات استفاده شود.

خرید ملک در قبرس شمالی و قیمت خانه در قبرس شمالی
خرید ملک در قبرس شمالی و قیمت خانه در قبرس شمالی

 

هنگام انتخاب ویلا در قبرس شمالی باید نوع ساختمانی را که می خواهید خریداری کنید نیز در نظر بگیرید. ویلایی را باید انتخاب کنید که امکانات خوبی مانند استخر، باغ و پارکینگ داشته باشد.

ضمناً باید اطمینان حاصل کنید که ویلایی که خریداری می کنید سالم بوده و تمامی مراحل قانونی را طی کرده است. مشاوره گرفتن از افراد متخصص در این زمینه که در بازار املاک قبرس شمالی کار می کنند بسیار مهم است و باید از صحت تمام اسناد اطمینان حاصل کنید.

مزایای زندگی در قبرس شمالی

زندگی در قبرس شمالی طیف وسیعی از مزایا  را در مقایسه با سایر کشورها ارائه می دهد.از تابش خورشید در طول سال، مناظر خیره کننده و متنوع، زیرساخت های عالی و فعالیت های تفریحی فراوان، دلایل کافی وجود دارد که آن را به پیشنهادی جذاب برای کسانی که به دنبال خرید خانه و مهاجرت به خارج از کشور هستند تبدیل کند.

 

قبرس شمالی به دلیل آب و هوای مدیترانه‌ای خود شهرت دارد و در نتیجه زمستان‌های معتدل و تابستان‌های گرم دارد و آن را به مکانی ایده‌آل برای زندگی تبدیل می‌کند. علاوه بر این، هزینه های زندگی به طور قابل توجهی کمتر از سایر کشورها است، و آن را به یک انتخاب عالی برای کسانی که به دنبال خرید خانه هستند تبدیل می کند.

مالیات بر املاک در قبرس نیز نسبتاً پایین است و این کشور دارای اقتصاد قوی با نرخ بیکاری پایین است. در نهایت، قبرس شمالی دارای سیستم‌های مراقبت بهداشتی و آموزشی عالی است که استانداردهای بالای زندگی را برای کسانی که تصمیم به مهاجرات و خرید ملک در قبرس می‌کنند را تضمین می‌کند.

قبرس شمالی علاوه بر زیبایی طبیعی مناظر، مکانی امن و مطمئن برای خانواده ها میباشد زیرا دارای نرخ جرم پایین و ارائه آموزش عالی است. هزینه زندگی نیز بسیار پایین تر از سایر کشورهای اتحادیه اروپا است همچنین، قیمت خانه در قبرس شمالی به دلیل هجوم خارجی ها برای خرید ملک در حال افزایش است. 

ارائه آموزش عالی همراه با چشم انداز طبیعی خیره کننده، قبرس شمالی را به مکانی ایده آل برای خانواده هایی که به دنبال مهاجرت هستند تبدیل می کند.

 

 کیفیت زندگی در قبرس شمالی

هنگام خرید خانه در قبرس شمالی، مهم است که نه تنها به موقعیت، قیمت و اندازه، بلکه به کیفیت زندگی ناشی از زندگی در آن کشور و منطقه نیز فکر کنید.مناطق خوب زیادی در قبرس شمالی وجود دارد که دارای شرایط زندگی عالی هستند و تمام امکانات لازم را برای یک سبک زندگی راحت و لذت بخش فراهم می کنند.

شمال جزیره به خاطر خط ساحلی زیبای مدیترانه‌ای که دارای سواحل زیبا و آب‌های شفاف و همچنین مکان‌های تاریخی و جاذبه‌های فرهنگی فراوان است، شهرت دارد.

هنگام انتخاب مکانی برای اقامت در قبرس شمالی، ایمنی نیز عامل مهمی است، زیرا اکثر شهرها نرخ جرم و جنایت پایین و استاندارد بالایی از امنیت را ارائه می دهند. با در نظر گرفتن تمام این ملاحظات، می توانید مطمئن باشید که خرید خانه در قبرس شمالی کیفیت زندگی عالی را برای شما فراهم می کند.

به عنوان مثال، شما باید به در دسترس بودن خدمات نزدیک مانند فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها، و همچنین گزینه های حمل و نقل عمومی و سطح سر و صدا در منطقه توجه کنید تا اطمینان حاصل کنید که زندگی در آن منطقه راحت خواهید بود، با این حال، مهاجرت به قبرس شمالی می تواند عالی باشد. فرصتی برای کسانی که به دنبال خرید خانه در قبرس هستند.

از طریق تحقیقات دقیق، هر کسی که علاقه مند به مهاجرت به قبرس شمالی و اخذ اقامت در این کشور است، می تواند خیالش راحت باشد که در خانه جدید خود راحت خواهد بود.

خرید ملک در قبرس شمالی و قیمت خانه در قبرس شمالی
خرید ملک در قبرس شمالی و قیمت خانه در قبرس شمالی

 

رشد ارزش ملک و بازده بالقوه سرمایه گذاری

انتظار می رود ارزش ملک در قبرس شمالی همچنان در حال افزایش باشد و آن را به یک سرمایه گذاری بالقوه سودآور تبدیل کند. مهم است که در مورد بازار ملک محلی تحقیق کنید و قبل از انجام تعهد، بازگشت سرمایه بالقوه را در نظر بگیرید.

 نتیجه گیری و نکات نهایی برای خریداران ملک

اگر قصد خرید ملک در قبرس شمالی را دارید، چند نکته نهایی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

حتما به سایت نینی سایت سر بزنید!!!

نینی سایت از آن دسته وب سایت هایی است که در آن افراد نظرات خود را در مورد موضوعات مختلف به اشتراک می گذارند. بسیاری از افرادی که تجربه خرید ملک در قبرس را دارند نظرات خود را در این سایت به اشتراک گذاشته اند.

برای خواندن نظرات دیگران کافی است «خرید ملک در قبرس شمالی نی نی سایت» را در گوگل جستجو کنید. مطمئناً با صفحات متعددی مواجه خواهید شد که نظرات فراوانی دارند که به شما در تصمیم گیری در مورد این موضوع کمک می کند. همچنین برخی از دوستان در این نظرات به کلاهبرداری هایی اشاره کرده اند که در زمینه املاک در قبرس شمالی اتفاق افتاده است که این نیز بسیار مهم است.

نکاتی برای خرید ملک موفق در قبرس

حتماً شخصاً از ملک بازدید کنید، بازار محلی و امکانات رفاهی را در نظر بگیرید و برای هر گونه خطر یا احتمال احتمالی آماده باشید. با برنامه ریزی و تحقیق دقیق، خرید ملک در قبرس شمالی می تواند یک سرمایه گذاری موفق باشد.

در نتیجه، خرید ملک در قبرس شمالی یک فرصت هیجان انگیز برای کسانی است که به دنبال سبک زندگی مدیترانه ای هستند. با طی مراحل قانونی و در نظر گرفتن فاکتورهایی که در این مقاله بیان کردیم، می توانید خریدی آگاهانه و موفق داشته باشید. فرقی نمی‌کند اولین خریدار باشید یا سرمایه‌گذار با تجربه، قبرس شمالی فرصت‌های زیادی را برای خریداران با هر زمینه‌ای ارائه می‌دهد. امیدواریم که این راهنما برای کمک به شما در جهت گیری در روند خرید ملک در این کشور زیبا و پر جنب و جوش مفید بوده باشد.

سخن پایانی

در خاتمه، خرید آپارتمان در قبرس شمالی می تواند گزینه ای عالی برای کسانی باشد که به دنبال یک سبک زندگی راحت و چشم انداز زیبای مدیترانه هستند.

قبرس شمالی با فضایی آرام، فعالیت های تفریحی فراوان، و بازار پررونق املاک و مستغلات، مکانی عالی برای سرمایه گذاری در ملک است.

مانند هر خرید ملکی، مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید تا مطمئن شوید که تصمیم آگاهانه ای می گیرید و از کلاهبرداری در قبرس شمالی در امان هستید. با این حال، با تمام مزایا و معایب زندگی در قبرس شمالی خرید آپارتمان در قبرس شمالی، می توانید مطمئن باشید که از خرید خود راضی خواهید بود.

مقایسه ملک ها

مقایسه