روستای ایلدیر ازمیر

روستای ایلدیر ازمیر

روستای ایلدیر ازمیر (ایلدیری) مکان محبوب سریال های ترکیه ای

( ILDIR KÖYÜ (ILDIRI) – TÜRK DİZİLERİNİN FAVORİ SETİ )

تماشای غروب خورشید در این منطقه شگفت انگیز به قدری زیباست که افلاطون فیلسوف یونان باستان ، درباره آن گفت : ” زیباترین غروب خورشید در اریترای است “.

نام باستانی این روستا ، به معنای « قرمز » می باشد و تصور می شود برگرفته از « اریتروس » ، پسر « رادامانتیس » بنیانگذار شهر می باشد.

اسکان در روستای ایلدیر ازمیر با نام قدیمی اریترای ، به دوران برنز باز می گردد و در واقع یک منطقه مسکونی درجه دوم است زیرا به قدری قدیمی است که هر کجا آن را حفر کنید ، مطمئناً با مجموعه ای از آثار باستانی تاریخی روبرو خواهید شد.

روستای ایلدیر ازمیر
روستای ایلدیر ازمیر

 در فاصله کمی از ایلدیر دهکده باستانی اریتره ، بقایای بزرگ (جزیره ای در یونان) است که بازدید کنندگان می توانند از آن دیدن کنند. در این مکان می توان با آثار بسیاری از تمدن های حاکم که مربوط به 300 سال قبل از میلاد مسیح است روبرو شد.

مطلب پیشنهادی : خرید ملک در ازمیر

خوردنی های ایلدیر

ایلدیر یک دهکده ماهیگیری بوده و برخی از بهترین ماهی فروشی های « یاریم آدا » در این جا قرار دارند؛ به همین دلیل پیشنها ما به شما « رستوران ماهی ایلدیر علی » می باشد.

اما غذای مخصوص این منطقه گیاه « شیپیلداک » می باشد؛ چرا که در سریال « زندگی با عشق زیباست » گویا « ظریفه » که شخصیت اصلی سریال می باشد ، با این گیاه که بومی این منطقه است ، مرهم هایی برای زخم تهیه کرده است!

خوردن Midia (نوعی صدف) در رستوران Ozgur یک تجربه فوق العاده در نوع خود است.

همچنین ، شما نمی توانید Kaleme کنگر فرنگی را با Media در هر مکانی غیر از این رستوران بیابید ، بنابراین شاید بد نباشد که میز خود را قبل از رفتن به آنجا رزرو کنید (تلفن: 1842356-0507). البته لقمه ایلدیر نیز بسیار محبوب است و توصیه می کنیم آن را میل کنید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه