تفریحات شبانه در ازمیر – شبگردی در بارها و کافه های ازمیر

تفریحات شبانه در ازمیر | شب های ازمیر

تفریحات شبانه در ازمیر بسیار متنوع می باشند. در شهر ازمیر که دسترسی ها در آن آسان و مسافت ها کوتاه است ، برای گذراندن ساعاتی خوش و لذت بخش در شب نیز مکان های مختلفی وجود دارد.

آیا به دنبال جایی هستید که عصر هنگام با همراهی یک موسیقی آرام و لذت بخش در کنار دوستانتان صحبت های گرمی داشته باشید؟ و یا این که قدم زدن در هوای آزاد و جایی مثل آسانسور تاریخی ازمیر که از فراز آن زیبایی شهر و دریا را تماشا کنید برایتان دلنشین خواهد بود؟ شاید هم بخواهید در یک مکان مشرف به دریا در کوردون نشسته و نوشیدنی خنک خود را میل کنید ، و یا در گون دوغدو روی چمن ها دراز کشیده و ستارگان را نظاره کنید. تفریح ممکن است از خواندن ترانه ای که دوستش دارید و یا همراهی و رقصیدن با آهنگ خواننده محبوبتان لذت ببرید.

همانند فعالیت هایی که در طول روز انجام می دهید ، هر یک از کارهای مذکور را می توانید شب هنگام نیز در مکان ها و رویداد های مختلف ، انجام داده و از آنها لذت ببرید.

تفریح در کوناک ، کمرآلتی ، آلسانجاک و باسمانه واقع در مرکز شهر ازمیر و نیز بخش های نزدیک به مرکز شهر از قبیل بورنُوا و کارشی یاکا شامل کلاب های شبانه ، رستوران ، میخانه ، بار ، کافه و بار هتل ها متناسب با سلیقه های مختلف می باشند.

زندگی شبانه ازمیر ، متنوع و گسترده است و برای هرکسی چیزی دارد . موسیقی جَز (Jazz Clubs) و راک (Hardcore Rock Pubs) و مکان‌هایی دل انگیز برای خوردن نوشیدنی های متنوع . در اینجا چند پیشنهاد از اماکن دیدنی ازمیر برای تفریحات شبانه برای بعد از غروب آفتاب در ازمیر به شما خواهیم داد.

معرفی تفریحات شبانه در ازمیر در آلسانجاک

کافه ۱۸۸۸ ترکیبی از موسیقی و رنگ و نور و آرامش

تفریحات شبانه در ازمیر
تفریحات شبانه در ازمیر

شبگردی در بارها و کافه های ازمیر

یکی از بهترین اماکن دیدنی ازمیر برای تفریحات شبانه ، کافه‌ ۱۸۸۸ است که مورد توجه‌ همه‌ از جمله اهالی ازمیر و توریستها میباشد .

هر آخر هفته برنامه های بسیار جالبی در آن برگذار میشود . در این حین که موسیقی زنده حال و هوای شما را شاد و خوش می‌کند ، می‌توانید نوشیدنی دلخواهتان را سفارش دهید.

۱۸۸۸, Alsancak Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, No: 248, Konak/Izmir, Turkey

کافه بایوس ، یک شب شلوغ و جنجالی

یکی دیگر از مکانهای دیدنی ازمیر برای تفریحات شبانه که مورد علاقه دوست ‌داران تفریحات شبانه است ، کافه بایوس میباشد که در خیابان شلوغ « قاضی کدینلار سوکاجی » (Gazi Kadinlar Sokagi) واقع شده است. شما می‌توانید بهترین اجراهای زنده را در اینجا شاهد باشید . استیج بایوس شاهد اجراهایی از بهترین های موسیقی ترکیه بوده است از آلترنانیو راک گرفته تا کلاسیکها.

یک نوشیدنی سفارش بدهید و از موسیقی زنده لذت ببرید.

Bios Bar, 1453 Sokak No.18, Gazi Kadınlar Sokağı, Alsancak, Izmir, Turkey,

کافه سیرنا ، آرامش با غذایی خوشمزه

یکی دیگر از بهترین مکان ها برای تفریحات شبانه کافه سیرنای ازمیر مناسب اوقاتی خوش در شبها است.

با یک فضای با نشاط و راحت برای لذت بردن در همه ‌فصول باعث شده سیرنا مبدل شود به یکی از اماکن دیدنی ازمیر برای تفریحات شبانه در تمام فصول سال که حتی مورد توجه اهالی ازمیر نیز میباشد. صندلی های بیرونی معمولا پر است و دورن کافه محیطی کلاسیک دارد.

کلکسیونی از لیوانها و زیر لیوانی‌ های سیرنا ، حتمأ شما را برای دیدن داخل کافه وسوسه می‌کند.

Sirena Pub, Kültür Mahallesi, Atatürk Caddesi, No 194/1A, Konak, Izmir, Turkey

بلک جک ، آغازی برای یک شب خیال‌انگیز

اگر به دنبال جایی برای موسیقی زنده عالی هستید کافه بلک جک ازمیر را به شما پیشنهاد میکنیم .

کافه بلک جک با تنوع موسیقی فوق العاده ، یکی دیگر از مکانهای دیدنی ازمیر برای تفریحات شبانه میباشد و در شبهای مختلف موسیقی ملل مختلف برگذار می‌شود.

یک شب مکزیکی ، یک شب کوبایی و شب دیگر یونانی ! در کنار اینها موزیسین های ترک هم حضور دارند.

اگر قصد رفتن به بلک جک را دارید ، حتما بین ساعت ۷ تا ۱۲ شب به آن‌جا بروید ، چون یک برنامه هر روزه جالب در آن برقرار است. برنامه هر روزه‌ ساعت خوش!

BlackJack, Bostanlı Mahallesi, Şht. Cengiz Topel Cd. No:32, Karşıyaka, Izmir, Turkey

به دلیل ممنوعیت کشیدن سیگار در فضاهای بسته در ترکیه ، عموما مکان های تفریحی دارای بخشی روباز و حیاط یا بالکن برای این موضوع می باشند.

تقریبا در همه این مکان ها دسترسی به ویلچر ، اینترنت و امکان پرداخت با کارت های اعتباری وجود دارد.

مکان های تفریحی واقع در خارج شهر نیز به ویژه در بخش های کنار دریا از قبیل چشمه ، سفرحیصار ، دیکیلی و فوچا متمرکز شده اند. در این مناطق سواحل و کلاب ها به ویژه در ماه های تابستان ، جهت سپری شدن اوقاتی لذت بخش برای مشتریانشان بی وقفه تلاش می کنند.

تفریحات بورنُوا

بخش بورنوا که به عنوان منطقه ای دانشگاهی شناخته می شود ، در طول سال علاوه بر میزبانی کنسرت های ویژه خوانندگان معروف در کلاب ها ، دارای مکان های سرگرمی و تفریحی است که بیشتر از سوی دانشجویان مورد استقبال قرار می گیرند. در بورنوا بار ، راک بار ، کلاب های شبانه در خیابان های سوواری محله کاظم دیریک و یوزباشی ابراهیم حقی متمرکز شده اند.

تفریحات بالچُوا-گوزل باغچه-نارلی دره

بالچوا ، نارلی دره و گوزل باغچه دارای مکان های متنوع ، متناسب با هر نوع قشری می باشد و منطقه ای است که در آن بیشتر رستوران هایی همراه با مشروبات الکلی ، رستوران هایی به سبک گوشت و باربیکیو ، کازینو ، میخانه ، بار ، خانه آبجو در آن قرار گرفته اند. در داخل مراکز خرید بزرگ موجود در منطقه بالچوا ، کافه ها ، بارها و مکان هایی همراه با اجرای موسیقی زنده موجود می باشند.

از تفرجگاه ساحلی لِوِنت واقع در بخش ساحلی اوچ کویولار تا منطقه اینجیرآلتی و خانه های ساحلی ، بیشتر رستوران های دریایی ، رستوران های لوکس ، میخانه و کافه قرار گرفته اند. این مکان ها که عموما در هنگام ظهر شروع به کار می کنند تا ساعت ۰2:۰۰ آماده خدمت رسانی هستند.

 تفریحات شبانه در بوجا

مراکز تفریحی بوجا بیشتر در مرکز این بخش و در خیابان مِندِرِس و شیرین یِر قرار گرفته اند. در این منطقه که دانشکده های مختلف هم در آن قرار دارند ، کافه های زیادی برای جوانان و محصلین خدمت رسانی می کنند. در بوجا همچنین میخانه ، خانه آبجو ، بار و کلاب های شبانه نیز وجود دارند که به عنوان مراکز تفریحی در حال فعالیت هستند.

کلاب های لوکس در بایراکلی ازمیر

در منطقه بایراکلی ازمیر کلاب معروف تاج محل قرار دارد که یکی از معروفترین کلاب های ازمیر میباشد. برای رفتن به این کلای رزرو الزامی میباشد.

منبع:

visitizmir.org

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه