منطقه اسكودار استانبول

منطقه اسكودار استانبول

منطقه اسكودار استانبول یکی از پرجمعیت ترین مناطق استانبول ترکیه است که شهرداری خاص خود را دارد و در سواحل تنگه بسفر آناتولی واقع شده است. بیش از نیم میلیون نفر در منطقه اسكودار استانبول زندگی می کنند و اگر می خواهید نسبت به خرید ملک در استانبول اقدام کنید، این محله را نیز در نظر داشته باشید. 

منطقه اسکودار استانبول یکی از قدیمی ترین مناطق مسکونی استانبول است.

این منطقه در آنسوی منطقه قدیمی امینونو واقع شده است و حمل و نقل در این منطقه به راحتی توسط تنگه بسفر و با قایق و پل انجام می شود.

منطقه اسکودار استانبول یکی از بهترین مناظر دریا را دارد ودر ساعات اوج کار ، اسکله مملو از جمعیت است .صدای دریا بوق کشتیها و پرندگان دریایی در این منطقه همیشه شنیده می شود.

این منطقه از استانبول یکی از زیباترین سواحل ترکیه است که بسیاری از دوستداران از سراسر جهان به آن می آیند.

 

از مهمترین جاذبه های تاریخی و توریستی در اسکودار استانبول:

 • مسجد مهرماه سلطان
 • کاخ بیلربئی | Beylerbeyi Sarayı

 • برج دختر | Maiden’s Tower

 

به بحث وارد شوید

یک دیدگاه در “منطقه اسكودار استانبول”

 • ادا

  منطقه اسكودار استانبول یکی از پرجمعیت ترین نواحی استانبول در ترکیه میباشد که شهرداری مربوط به خود را داشته و در سواحل آناتولی بسفر واقع شده است .در منطقه اسكودار استانبول بیش از نیم میلیون نفر زندگی میکنند

  منطقه اسكودار استانبول یکی از قدیمی ترین مناطقه مسکونی استانبول میباشد .این منطقه در آنسوی منطقه قدیمی امینونو قرار گرفته است و حمل و نقل در این منطقه به آسانی و به وسیله ی تنگه ی بسفر و از طریق قایق و پل انجام میشود .از این رو اجتماعات خوبی در منطقه اسكودار استانبول وجود دارند، افراد بازنشسته و یا ساکنینی که محل کار و یا تحصیل آنها در قسمت اروپایی ترکیه است نیز در این محل زندگی میکنند (زندگی در این منطقه ارزان است و قسمت مرکزی اسکودار نیز منطقه ای دانشجویی است) .طی اوج ساعات کاری، کنار آب پر از مردمی است که از قایق ها و قایق موتوری ها به سمت اتوبوس ها و مینی بوس ها در رفت و آمد هستند .منطقه اسكودار استانبول به دریا نزدیک میباشد، صدای بوق کشتی ها و مرغان دریایی همیشه در این منطقه به گوش میرسد و منطقه اسكودار استانبول یکی از بهترین ویوهای رو به دریا را دارد

  دانشگاه خصوصی اسکودار که توسط بنیاد ارزشهای انسانی و بهداشت روان تاسیس شده نیز در منطقه اسكودار استانبول واقع شده است .
  میانگین متراژ خانه هایی که در منطقه اسكودار استانبول به فروش میرسند در حدود 115 متر مربع می باشند.
  میانگین قیمت فروش هر متر مربع خانه در منطقه ی اسکودار استانبول در حدود 5.500 هزار لیر می باشد.

  پاسخ دادن
 • somayeh.istanbul

  ممنون از توضیحات خوبتون.کاش قیمت اجاره این مناطق را هم میزاشتید??

  پاسخ دادن

مقایسه آگهی ها

مقایسه