تله کابین ازمیر

تله کابین ازمیر

 

مجتمع تله کابین ازمیر ( İZULAŞ A.Ş. İZMİR BALÇOVA TELEFERİK ) (تله فریک) یکی از هیجان انگیز ‌ترین دیدنی های شهر ازمیر است که برای سوار شدن به آن باید به ارتفاعات این شهر بروید و از آنجا سطح زمین و مناظر زیبای اطراف شهر به ویژه سواحل دریای اژه را از نمای بالا تماشا کنید.

 

ازمیر زیبا می تواند با خطوط ساحلی زیبا ، دامنه های سرسبز ، مناظر زیبا ، باغ های زیتون ، صخره های بزرگ ، جنگل های کاج و جاذبه های رنگارنگ ، شما را سرگرم کند.

این تله کابین که در ارتفاع 423 متری از سطح زمین قرار دارد با سوار شدن بر آن زیبایی‌ها و چشم‌انداز خارق‌العاده اطراف را در زیرپایتان تماشا می‌کنید. در تله کابین ازمیر حتما دوربین به دست باشید تا بتوانید عکس‌های زیبایی را در گنجینه خاطراتتان از گشت‌و‌گذار در این تله کابین رویایی به ثبت رسانید. 

تله کابین ازمیر
تله کابین ازمیر

 

می توانید با اتوبوس 169 دستگاه اتوبوس از کوناک هر 10 دقیقه در طول روز به منطقه برسید . در سفر با تله کابین که با همراهی مناظر بی نظیر ازمیر صورت می گیرد، می توانید به مجتمع واقع در بالای تپه بروید. درصورت تمایل ، می توانید از سوپر گوشت خرید کرده و از بخش «خودت بپز ، خودت بخور‌» استفاده کنید ، یا این که غذایتان را در رستوران غذا میل کنید.

تله کابین به غیر از روزهای دوشنبه ، همه روزه بین ساعات 10-17 فعالیت می کند.

  کولتور پارک ازمیر

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه