آشنایی با منطقه بالچوا در ازمیر

آشنایی با منطقه بالچوا در ازمیر

 آشنایی با منطقه بالچوا در ازمیر

منطقه بالچوا را می‌توان یکی از اصیل‌ترین و برترین مناطق شهر ازمیر دانست که طرفداران زیادی را برای خرید ملک در ازمیر به خود جذب کرده است. این منطقه که بیش از 80 هزار نفر جمعیت دارد، یکی از خوش‌ آب‌وهواترین مناطق شهر زیبای ازمیر می‌باشد.

آشنایی با منطقه بالچوا در ازمیر
آشنایی با منطقه بالچوا در ازمیر

این منطقه یکی از اصلی‌ترین مراکز تفریحی و توریستی ازمیر نیز محسوب می‌شود. ساحل‌های فوق‌العاده زیبا در کنار آب‌وهوای عالی و هتل‌های باکیفیت که دارای چشمه‌های آب گرم طبیعی می‌باشند.

بالچوا از شرق با منطقه کوناک، از غرب با منطقه نارلی‌دره، از شمال با خلیج ازمیر و از جنوب نیز با مناطق کاراباغلار و قاضی‌امیر همسایگی دارد. موقعیت این منطقه تقریبا در جنوب ازمیر می‌باشد.

تله‌کابین شهر ازمیر نیز در این منطقه واقع شده است. سفر با تله‌کابین تا پارک بالای قله یکی از کوه‌های ازمیر حدود 15 دقیقه زمان می‌برد و هزینه بلیط آن برای هر نفر کمتر از 20 لیر می‌باشد.

دانشگاه خصوصی اکونومی نیز یکی از برترین مراکز این منطقه می‌باشد. باید بدانید که این دانشگاه یکی از برترین‌ها در دانشگاه‌های خصوصی ترکیه و برترین در شهر زیبای ازمیر می‌باشد.

محله اینجیرآلتی نیز یکی از محلات منطقه بالچوا می‌باشد. ساحل و کافه‌های موجود در این منطقه یگی از اصلی‌ترین پاتوق‌های جوانان ازمیر می‌باشد. بازدید از این منطقه را به هیچ‌وجه نباید از دست بدهید.

برترین هتل شهر ازمیر، هتل ویندام نیز در این منطقه واقع شده است. هتل‌های آبگرم ازمیر نیز در این منطقه قرار دارند. شما با حضور در این هتل‌ها می‌توانید از منظره دریا و جنگل‌های ازمیر لذت ببرید.

منطقه بالچوا بافت خود را کماکان حفظ کرده است و شما کمتر شاهد سیته‌های نوساز در این منطقه می‌باشید. برای همین شاید برای افرادی که قصد خرید ملک در سیته‌ها را دارند گزینه مناسبی نباشد. علاوه بر خرید ملک در استانبول ، خرید ملک در ازمیر را نیز حتما بررسی کنید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه