سواحل شنا در ازمیر

سواحل شنا در ازمیر

سواحل شنا در ازمیر

شهر ازمیر در سواحل اژه در غرب ترکیه دارای یک خط ساحلی 630 کیلومتری است که  حدود 100 کیلومتر آن سواحل طبیعی است. همه ساله گردشگران زیادی فقط برای بازدید از سواحل بی نظیر که دارای پرچم آبی نیز هستند به این مناطق می آیند.

 

 

الیجا – چشمه – آلاچاتی

 

الیجا - چشمه - آلاچاتی

الیجا – چشمه – آلاچاتی

از دیرباز ، الیجا همیشه مکانی برای تعطیلات تابستانی بوده است ، که هنوز تا به امروز یک مقصد محبوب برای گردشگران است.

این منطقه که دارای چشمه های آب گرم طبیعی است ، نام خود را از این حقیقت نشأت می گیرد که ایلیجا به زبان ترکی به معنی “چشمه های آب گرم” است که برخی از آنها در دریا واقع شده اند.

الیجا ساحلی با ماسه طلایی دارد که طول آن حدود 1.5 کیلومتر است.

Alaçati یک شهر بی نظیر اژه در سواحل غربی ترکیه است که به دلیل معماری ، تاکستان ها و آسیاب های بادی شناخته شده است. آلاچاتی بیش از 150 سال در سراسر جهان به دلیل آبهای بسیار شفاف ، و همچنین مهمان نوازی ویژه این شهر زیبا شناخته شده است. وزش باد مداوم الیجا را به مرکز بادسواری و موج سواری با چتر (kitesurfing) تبدیل کرده است.

Cesme شهری است که با آب تمیز آن تقریباً در هر مکانی می توانید شنا کنید. مردم همیشه در نزدیکی بندر شنا می کنند. مسافران تابستانی که در ویلاهای خود اقامت دارند معمولاً در طول روز از سواحل کوچک در نزدیکی محل اقامت خود استفاده می کنند.

 

پیشنهاد مطالعه
کولتور پارک ازمیر

Çesmealti چشمه التی

 

Çesmealti چشمه التی

Çesmealti چشمه التی

چشمه التی، در 36 کیلومتری ازمیر ، یک مقصد توریستی طبیعی است. هر ساله در ماه های تابستان و به دلیل حضور گردشگران ، جمعیت منطقه دو برابر یا سه برابر می شود.  چشمه التی به دلیل وجود: اردوگاه ساحلی شهرداری اورلا و سواحل طبیعی خدمات لازم و مطلوب را به گردشگران ارائه می دهد.

 

Mordogan

 

Mordogan یک شهر ساحلی است که در شرق خط ساحلی شبه جزیره کارابورون ، در خلیج ازمیر ، در حدود 20 کیلومتری جنوب مرکز مرکز منطقه کارابورون واقع شده است.

 

Akkum

 

Akkum

Akkum

ساحل Akkum ، یک مقصد تعطیلات در Sigacik ، تنها 5 کیلومتر با منطقه Seferihisar فاصله دارد و از اوقات فراغت و استراحتگاه های ساحلی زیبایی برخوردار است.

 

Foça – فوچا

 

Foça - فوچا

Foça – فوچا

شهر فوچا ، در حدود 69 کیلومتری شمال غربی مرکز ازمیر ، یکی از سواحل صخره ای و بی ماسه است .

این پست چه قدر برایتان مفید بود؟
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts

مقایسه

شروع گفت و گو
تماس با ما
درود
نیاز به کمک دارید؟

Enter your keyword