منطقه ساریر استانبول Sarıyer istanbul

منطقه ساریر استانبول Sarıyer istanbul

منطقه ساریر استانبول Sarıyer istanbul  منطقه ای در بخش اروپای استانبول در شمالی ترین بخش استانبول واقع شده است و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید ملک در استانبول باید با این محله آشنا شوید.

منطقه ساریر در ابتدا یک دهکده ماهیگیری بود. در سواحل منطقه عمارتهای قدیمی متعلق به سفارتخانه ها یا افراد عادی و همچنین رستوران های غذاهای دریایی قرار دارد. 

 

 

ساریر استانبول از 35 محله تشکیل شده است که دارای طولانی ترین خط ساحلی منطقه است.ساریر به معنای سرزمین زرد است. این منطقه حدود 345،000 نفر جمعیت دارد.

این منطقه تا فرودگاه جدید استانبول حدود ۵۵ کیلومتر فاصله دارد.

موقعیت بی نظیر این منطقه در بسفر ، ساری یر را به یکی از بهترین مناطق گردشگری و سرمایه گذاری تبدیل می کند.جالب است بدانید که مکان فیلم “عشق ممنوعه” در منطقه ساریر قرار داشت و این فیلم در این منطقه ساخته شده است.

منطقه ساریر استانبول Sarıyer istanbul
منطقه ساریر استانبول Sarıyer istanbul

منطقه سریر استانبول علاوه بر اینکه امن ترین منطقه از نظر زلزله است ، یکی از لوکس ترین و گران ترین مناطق استانبول ترکیه است. که این منطقه را به محلی برای افراد مشهور و طبقه بالا تبدیل کرده است.

 

  منطقه بویوک چکمجه استانبول

به بحث وارد شوید

0 thoughts on “منطقه ساریر استانبول Sarıyer istanbul”

  • منطقه بشیکتاش استانبول | منطقه بشیکتاش استانبول کجاست؟ | trustinvestr

    […] به معنای “گهواره سنگی” به زبان ترکی است و با مناطق ساریر و شیشلی در شمال هم مرز است و از جنوب با بی اوغلو و از شرق […]

    پاسخ دادن

مقایسه آگهی ها

مقایسه