نوبت دهی در بیمارستان های ترکیه

نوبت دهی در بیمارستان های ترکیه

روش های نوبت دهی در بیمارستان های کشور ترکیه به سه طریق زیر میباشد

  • نوبت دهی با مراجعه به موسسه بهداشتی
  • نوبت دهی با تلفن
  • نوبت دهی از طریق اینترنت

گرفتن وقت در ترکیه برای شهروندان ترک به وسیله شماره شناسایی شان و شهروندان سوری و پناهندگان با شماره شناسایی خاص خود انجام می شود.

روش های نوبت دهی در بیمارستان های ترکیه برای گردشگرانی که شماره شهروندی موقت ندارند

خارجیان و گردشگرانی که شماره شهروندی موقت ندارند شخصا با مراجعه به نزدیک‎ترین موسسه درمانی اطلاعات لازم را از مسئولین مستقر در آنجا می‎توانند کسب کنند.

وقت گرفتن در بیمارستان های ترکیه با مراجعه به موسسه بهداشتی

خارجیانی که هیچ نوع ثبت نام رسمی در جایی ندارند، افرادی که دارای شماره ملی موقت هستند و نیز شهروندان ترک می‎توانند توسط این روش یعنی مراجعه به موسسه بهداشتی وقت بگیرند.

شما میتوانید با مراجعه به نزدیک‎ترین موسسه بهداشتی به خود، از میز وقت ملاقات که عموما در طبقه ورودی هر موسسه‎ای قرار دارد، نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی در بیمارستان های ترکیه

جهت وقت گرفتن به صورت اینترنتی ، به آدرس https://www.mhrs.gov.tr مراجعه کرده و نوبت مورد نظر خود را دریافت کنید. این کار هم چنین از طریق اپلیکیشن  MHRS که در واقع سیستم نوبت‎دهی پزشکی مرکزی است هم امکان پذیر است.

این اپلیکیشن قابل نصب در سیستم‎های IOS، Android و Blackberry و تا حدود زیادی کار را برای شما آسان نموده است. جهت گرفتن وقت از این سیستم نیازمند عضویت و نیز  شماره ملی هستید. این سیستم به شما امکان وقت گرفتن از تمامی موسسات بهداشتی موجود در کشور ترکیه را می دهد.

گرفتن وقت با شماره تلفن ۱۸۲

هنگام گرفتن وقت تلفنی به چه چیزهایی باید توجه کرد؟
برخی موارد وجود دارد که هنگام گرفتن وقت تلفنی باید به آن‎ها توجه کرد:

نزدیک‎ترین وقت ملاقات که می‎توانید با تلفن دریافت کنید برای ۱ روز بعد خواهد بود.

اگر بعد وقت گرفتن برای شما کاری پیش بیاید و نتوانید به موقع مراجعه کنید، برای لغو و یا به تعویق انداختن نوبت حداکثر ۸۰ دقیقه قبل نوبت ، تماس با ۱۸۲ توصیه می‎شود.

از کلینیک متعلق به یک موسسه بهداشتی طی ۱ روز حداکثر۱ نوبت و از کلینیک‎های مختلف حداکثر ۲ نوبت می‎توانید بگیرید.

آیا می توان از طریق E-Devlet وقت گرفت؟

شما همچنین می‎توانید از طریق e-Devlet (خدمات الکترونیکی دولت) که شهروندان می‎توانند در آن از بسیاری خدمات موسسات دولتی توسط اینترنت بهره‎مند شوند، با خدمات الکترونیک و توسط سیستم نوبت‎دهی پزشکی مرکزی نوبت بگیرید.

با مراجعه به نزدیک‎ترین مرکز پست می‎توانید رمز دولت الکترونیک خود را دریافت کرده و بدین طریق وارد سیستم شوید . شما همچنین میتوانید از طریق بانکداری اینترنتی به دولت الکترونیک دسترسی پیدا کنید.

منبع:
atakurumsal.com

ترکیه خانه با سه شعبه در ترکیه آماده است تا در تمام مراحل خرید ملک در ازمیر، استانبول و آلانیا به شما کمک کند. همچنین یک شعبه در قبرس شمالی نیز داریم. ما آماده‌ایم به شما بهترین خدمات مشاوره‌ای را در زمینه خرید ملک و اخذ اقامت و پاسپورت در ترکیه ارائه دهیم. با تیم ما ارتباط برقرار کنید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید، زیرا ما در هر مرحله از این سفر همراه شما خواهیم بود.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه