اوت لت های قیمت مناسب استانبول

اوت لت های قیمت مناسب استانبول

پنج OUTLET با قیمت های باورنکردنی در استانبول 

بزرگترین شهرهای توریستی جهان پر از مراکز خرید و مکانهای دیدنی میباشد و مراکز خرید همیشه پر از مشتری است.در حقیقت ، خرید این روزها به یک سرگرمی یا حتی یک هنر تبدیل شده است.خرید خوب یعنی خرید اجناس با قیمت مناسب . بیش از بیست سال از ایجاد اولین مرکز OUTLET در جهان می گذرد. این مراکز مکان هایی هستند که کالاهای خارج از فصل را با قیمت بهتری می فروشند و برای کسانی که  آنچنان به دنبال مد روزنیستند ، انتخاب خوبی هستند.

استانبول به عنوان یک شهر بزرگ توریستی و یکی از بهترین مراکز خرید در اروپا ، علاوه بر پاساژهای معروف و مغازه های وسوسه انگیز ، دارای چندین مرکز اوت لت مهم است که بازدید از آنها را پیشنهاد میکنیم.

KALE OUTLET CENTER

 

اوت لت های قیمت مناسب استانبول
اوت لت های قیمت مناسب استانبول

 

این مرکز بزرگ در سال 2007 افتتاح شد و یکی از بهترین ها در بخش اروپایی استانبول است. دارای 127 مغازه است و مانند سایر مراکز خرید شامل فود کورت و سرگرمی برای کودکان است. همچنین دارای شش سینمای مدرن و یک پارکینگ با ظرفیت 2700 خودرو است. این مرکز در منطقه گونگورن قرار دارد و با  تراموا  T1 می توان به آن رسید. تنها چند دقیقه با ایستگاه Gongorn تا این مرکز خرید پیاده فاصله دارد.

 

 

VIAPORT

اوت لت های قیمت مناسب استانبول
اوت لت های قیمت مناسب استانبول

 

این مرکز با بیش از 250 مغازه بزرگترین اوت لت در استانبول است.طراحی زیبا و سقف رو باز این مرکز پیشنهاد خوبی برای گذراندن یک روز آفتابی است. این مرکز خرید در سال 2008 در بخش آسیایی استانبول در منطقه پاندیک افتتاح شد و یکی از بهترین ها در نوع خود در جهان است . پارکینگ از ظرفیت 4000 اتومبیل برخوردار است و بازار سرپوشیده معروف با نام بازار دریای مدیترانه نام دارد که به سبک بازار بزرگ استانبول ساخته شده است.

  مرکز خرید مرتر استانبول

در این مرکز می توانید بچه ها را در پارک تفریحی بگذارید یا فیلم در سینما تماشا کنید. فود کورت و رستوران های مختلف این مرکز مکان خوبی برای استراحت شما و خانواده است. دسترسی به این مرکز کمی دشوار است. این گذرگاه در شمال فرودگاه Sabiha واقع شده است و با اتوبوس های 16HK از اسکله کادیکووی می توان به آنجا رسید.

 

 

Venezia Mega Outlet

 

اوت لت های قیمت مناسب استانبول
اوت لت های قیمت مناسب استانبول مراکز خرید استانبول

 

این بازار باز و زیبا مبتنی بر معماری ایتالیا و شهر ونیز است و پس از ورود به آن می توانید 15 لیر هزینه کنید تا یک تور کوچک با گوندالو داشته باشید.جذابیت این مرکز خرید علاوه بر معماری جذاب ، بخش فود کورت است که مانند میدان سنت مارک در ونیز ساخته شده است و ترکیبی از یک میز ترکی با معماری ایتالیایی است.

با داشتن 80 مغازه ، این مرکز خرید به نظر خیلی بزرگ نمی رسد اما میتوانید از سینما و پارک تفریحی کودکان آن نیز لذت ببرید. این مرکز تنها اوت لت در استانبول است که شامل واحدهای مسکونی است.

برای دسترسی به آن ، کافی است خط تراموا نارنجی T4 را سوار شده و در ایستگاه ونیز پیاده شوید.

 

 

OLIVIUM OUTLET

 

اوت لت های قیمت مناسب استانبول
اوت لت های قیمت مناسب استانبول

 

معروف ترین و قدیمی ترین مرکز اوت لت استانبول که در سال 2000 افتتاح شد. با داشتن 132 مغازه ، یک سینما و فود کورت ، مکانی عالی برای بزرگسالان است ، اما پارک تفریحی آن در مقایسه با دیگر مراکز خرید مکان مناسبی برای کودکان نیست.

  مراکز خرید ارزان استانبول 2023

نکته جالب در مورد این مرکز این است که علاوه بر اوت لت بودن ، سه شنبه ها نیز حراج دارد و می توانید کالاهایی را با قیمت کمتر از نیمی از قیمت واقعی خریداری کنید. این مرکز خرید در محله معروف Zitino Borno واقع شده است که با مترو ، اتوبوس ، تراموا قابل دسترسی است.

 

 

OPTIMUM OUTLET

 

مرکز خرید اوپتیموم استانبول
مرکز خرید اوپتیموم استانبول

 

 

در مغازه های این مرکز می توانید مارک هایی کمی گرانتر از مارک های متوسط پیدا کنید. افتتاح آن در سال 2009 در منطقه آتاشهیر در استانبول بوده است.

با داشتن معماری مدرن و شیک ، این مرکز خرید حدود 100 فروشگاه دارد و مکانی بسیار جالب برای کودکان خواهد بود. زیرا معمولاً تئاتر یا نمایشگاه یا مرکز هنری برای کودکان وجود دارد. علاوه بر این ، به دلیل داشتن کافه های راحت و شیک ، مکان خوبی برای ملاقات است.

دسترسی به این پاساژ راحت است. متروی کادیکوی – کارتال در ایستگاه ینی ساحرا و یا با مترو بوس در ایستگاه اوزون چاییر پیاده شده و با  دلموشهای ینی ساحرا ، به اُپتیمم برسید.

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه