منطقه کادیکوی استانبول Kadıköy

منطقه کادیکوی استانبول Kadıköy

منطقه کادیکوی Kadikoy استانبول در قسمت آسیایی شهر واقع شده است و یکی از جذاب ترین مناطق استانبول است. پیش ازخرید ملک در استانبولبهتر است با این منطقه آشنا شوید.

منطقه Kadikoy استانبول یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین مناطق شهری در قسمت آسیایی استانبول ترکیه است که در سواحل شمالی دریای مرمره و در مقابل قسمت تاریخی و مرکزی شهر در تنگه بسفر واقع شده است.

“منطقه Kadikoy” عنوان یکی از محله های برجسته استانبول است ، منطقه کادیکوی استانبول یک منطقه مسکونی و تجاری است که دارای بارها ، سینماها و کتابفروشی های زیادی است و مرکز فرهنگی منطقه آناتولی استانبول به شمار می آید.

طی بیست و پنج سال گذشته ، منطقه Kadikoy استانبول رشد چشمگیری داشته است و مراکز خرید با فروشگاه های به روز ، رستوران ها و مکان های تفریحی عالی ، این مکان را به یکی از محبوب ترین مکان های افراد ثروتمند محلی تبدیل کرده است. استراحتگاه های کنار آب ، به ویژه کلوپ های قایقرانی و مارینا ، ارزش منطقه را دو چندان کرده اند.

در این منطقه ، خیابان بغداد یکی از بهترین مکان ها برای خرید و غذا خوردن است و بسیاری از سفره خانه های این منطقه پر از افراد محلی و جوانان است که از زندگی خود لذت می برند. در این منطقه محله Moda به دلیل رستوران ها و کافه ها نیز معروف و شناخته شده می باشد. بزرگترین بازار مواد غذایی ترکیه در این محله واقع شده است که از جنب مسجد عثمان آقا شروع می شود و طیف گسترده ای از غذاهای تازه و سایر محصولات را از سراسر ترکیه شامل طیف گسترده ای از ماهی های تازه و غذاهای دریایی ، صابون روغن زیتون و غیره ارائه می دهد.

روزهای یکشنبه ، این منطقه به یک بازار بزرگ دست دوم برای کتاب و موسیقی خیابانی تبدیل می شود.

بیشتر ساختمان ها و دانشکده های دانشگاه مرمره ، از جمله دانشکده بزرگ و زیبای حیدر پاشا ، در منطقه کادی کوی واقع شده اند. بزرگترین دانشگاه خصوصی استانبول ، دانشگاه یدی تپه نیز در تپه ای به نام کایش دایی واقع شده است.یک دانشگاه جدید ، دانشگاه مدنیت استانبول ، در سال 2010 در منطقه Kadikoy استانبول بازگشایی شد.

حمل و نقل در منطقه کادیکوی

منطقه کادیکوی Kadikoy استانبول اکنون قطب حمل و نقل بین مناطق آسیایی و اروپایی ترکیه از طریق بسفر است. یک ایستگاه بزرگ اتوبوس و مینی بوس در کنار اسکله کشتی واقع شده است. متداول ترین روش حمل و نقل در کادی کوی استفاده از قایق و کشتی است و منطقه بازار مرکزی آن نزدیک به اسکله کشتی است. 

M4 Istanbul Metro Line هر روز از ساعت 6 تا 23:57 از Kadikoy به Tarshan Tappeh حرکت می کند.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه