بهترین هتل های ساحلی در ازمیر ترکیه

بهترین هتل های ساحلی در ازمیر ترکیه

بهترین هتل های ساحلی در ازمیر ، ترکیه

 

از مرکز شهر ازمیر تا شهر تفریحی چشمه ، هتل های لوکس فراوانی دقیقاً در حاشیه دریای اژه قرار دارند. ما موارد مورد علاقه خود را از بین هتل های ساحلی (داخل شهر) بسیاری انتخاب کردیم. اگر قصد تعطیلات تابستانی در ازمیر را دارید ، فراموش نکنید که از قبل هتل خود را رزرو کنید!

Izmir Palas Otel

هتل ازمیر پالاس که از سال 1927 افتتاح شده ، دارای یک تاریخچه کاملاً خاص است .

این هتل دارای 16 سوئیت و 148 اتاق میباشد که منظره کنار دریا یا شهر قابل مشاهده هستند. یک طراحی ساده اما پیچیده رستوران دریایی ، که غذاهای دریایی دریای اژه و مزه های عالی را سرو می کند.

Kordon Otel Pasaport

این هتل چهار ستاره درست در کنار دریای اژه قرار دارد. تقریباً از تمام اتاق های آن منظره ای عالی از اژه را میتوان دید.

اتاق ها و سوئیت های استاندارد کوردون هتل همگی مجهز به امکانات مدرن و همچنین پنجره های بلند که از کف تا سقف امتداد دارند .

رستوران Bonjour این هتل تاریخ کاملی دارد و در دهه 1960 تاسیس شده است.

 

 

View menu

Otel Kilim

این هتل سه ستاره دوست داشتنی درست در کنار دریا واقع شده است و گزینه مناسبی برای برنامه های مسافرتی با قیمت مناسب برای سفر است.

  بهترین کارهایی که می توان طی 24 ساعت در ازمیر انجام داد

اتاق های Otel Kilim تمیز و مدرن هستند و از اتاق های هتل ، دریای زیبا و آبی به خوبی دیده میشود.

این هتل همچنین در طبقه همکف خود یک رستوران عالی ماهی دارد که در آن می توانید شب ها راکی و ماهی و مزه های عالی را میل کنید.

 

Wyndham Grand Izmir

 

برای یک تجربه لوکس در یک هتل کلاسیک پنج ستاره . این هتل با پنجره های کشیده شده از کف تا سقف خود درست در کنار دریا قرار دارد.

کلیه امکانات و خدمات مدرن مورد انتظار یک هتل پنج ستاره را در این هتل خواهید داشت . از جمله اتاق های شیک ، ماساژ و اسپا در اتاق و چندین رستوران و کافه.

 

Key Hotel

یک مجموعه لوکس بوتیک در کنار دریا. این هتل برای پنجره های بلند و تخت خواب ها و بالکنهای رو به دریا شناخته شده است. هتل کی ازمیر یک بوتیک هتل لاکچری است که در ساحل واقع شده است و به خاطر سوئیت بزرگش که از داخل بالکنش به دریا و شهر چشم انداز گسترده ای دارد، مشهور شده است. البته به جز این سوئیت که به گرند سوئیت هتل کی ازمیر معروف است، اتاق های دیگری نیز در هتل کی ازمیر وجود دارند که همه آن ها چشم انداز جالبی دارند و از بالاترین استانداردهای امکاناتی و خدماتی برخوردارند.

  کشف یک مرکز ورزشی مربوط به دوره باستان در ازمیر

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه