پارک آبی آکوا سیتی ازمیر: غرق در هیجان و تفریح Aqua City

پارک آبی آکوا سیتی ازمیر: غرق در هیجان و تفریح Aqua City

پارک آبی آکوا سیتی ازمیر یکی از محبوب‌ترین مقصدهای تفریحی در شهر ازمیر ترکیه است. این پارک آبی که در  منطقه بالچوا واقع شده است، نوید روزی پر از سواری های هیجان انگیز، استخرهای آرامش بخش و سرگرمی بی پایان را برای کل خانواده می دهد.

پارک آبی آکوا سیتی ازمیر دارای انواع اسلاید‌های آبی، استخرهای موج ساز، رودخانه‌های آرامش‌بخش، استخرهای کودکان و بسیاری از امکانات دیگر است. برای علاقه‌مندان به تجربه هیجان‌انگیز و ماجراجویی، اسلاید‌های آبی با ارتفاع‌ها و شیب‌های مختلف آماده شده‌اند. همچنین، استخرهای موج ساز نیز برای علاقه‌مندان به شنا در موج‌های بزرگ و هیجان‌انگیز مناسب هستند

پارک آبی آکوا سیتی ازمیر: غرق در هیجان و تفریح Aqua City

امکانات رفاهی پارک آبی ازمیر

برای لذت بردن از بازدید شما، پارک آبی ازمیر طیف وسیعی از امکانات رفاهی را ارائه می دهد. از اجاره کمد گرفته تا رختکن و دوش، این پارک همه چیزهایی را دارد که برای راحت ماندن در طول روز نیاز دارید. همچنین گزینه‌های متعددی برای غذا و نوشیدنی در دسترس است که اطمینان حاصل می‌کند که می‌توانید قبل از ادامه ماجراجویی در پارک آبی، سوخت‌گیری و شارژ کنید.

ورزش و سرگرمی مانند سیاه چال های آبی ، جکوزی های بزرگ ، رودخانه های خروشان با تیوپ ، چندین استخر شنای بزرگ و قایقرانی و غیره ، در تمام این سرگرمیها  یک غریق نجات مراقب شما خواهد بود .

علاوه بر این ، پارک آبی ازمیر خدماتی را برای کودکان با شرایط خاص ارائه می دهد تا همه بتوانند از این پارک استفاده کنند.

این پارک آبی همچنین شامل یک دلفیناریوم است که برای بسیاری از افراد دوست داشتنی و دیدنی است. پارک آبی ازمیر برای تمام سنین تفریح و فعالیت خوب در نظر گرفته شده است و از پیر تا جوان می تواند از این پارک آبی استفاده کند و لذت ببرد.

پارک آبی آکوا سیتی ازمیر: غرق در هیجان و تفریح Aqua City
پارک آبی آکوا سیتی ازمیر: غرق در هیجان و تفریح Aqua City

بهشتی سرسبز در انتظار شماست!

پارک آبی ازمیر دارای بیست و دو تفریح و استخر با شکوه است.

این پارک آبی برای همه افراد در تمام گروه های سنی مناسب است و دارای چندین استخر با عمق مختلف است. خوب است بدانید که در کنار تمام استخرها و قسمت های پارک آبی ازمیر ، چندین نجات غریق وجود دارد که گردشگران را در استخرهای این مجموعه نظاره می کنند.

هزینه های ورودی آکوا پارک برای تابستان 2019

بعد ساعت 16:00آخر هفتهبعد ساعت 16:00طول هفتهشرایط
65 لیر80 لیر55 لیر60 لیرتمام بها
60  لیر70  لیر50  لیر55  لیرمحصل
140  لیر180  لیر110  لیر150  لیرخانواده
روزهای جمعه ویژه بانوان (تخفیف ویژه)بالای 60 سالچهارشنبه ها برای عموم  
55  لیر45  لیر55  لیر

سرسره های آبی ویژه معلولین ، سرسره و مارپیچ های ویژه کودکان ، سرسره های خانواده و …، همه اینها تنها گوشه ای از امکانات ارائه شده توسط این مجموعه بی نظیر می باشند.

از جمله برنامه های تفریحی اجرا شده در این مرکز می توان به رویدادهای هیجانی مختلف ، شویِ رقص ، بازی های استخر ، کلاس رقص عربی ، مسابقه بالا رفتن از دیوار ، ژیمناستیک آبی ، مسابقات آبی ، مسابقه سوروایوِر ، ایروبیک ، مسابقات روزمره و فعالیت های سرگرم کننده برای کودکان (در رده های سنی گوناگون)، اشاره کرد.

این پارک آبی که در مدت زمان کوتاهی توانسته محبوبیت خود را افزایش دهد ، امکان ارائه خدمات به 4000 نفر را نیز دارد. امکانات متنوع ، منوها با قیمت های مختلف و رستوران های فست فود ، این مرکز را بیش از پیش در مرکز توجه قرار داده است.

پارک آبی آکوا سیتی ازمیر: غرق در هیجان و تفریح Aqua City
پارک آبی آکوا سیتی ازمیر: غرق در هیجان و تفریح Aqua City

پارک آبی ازمیر

بخش ویژه کودکان :

اگر قصد رفتن به پارک آبی ازمیر را دارید ، باید بدانید که این پارک دارای بخشی برای رفاه و آسایش گردشگران و همچنین سرگرمی کودکان است. قسمت ویژه کودکان در این پارک شامل زمین بازی ، فواره های متعدد ، استخرهای کم عمق و … است.

رودخانه های مصنوعی :

در پارک آبی ازمیر ، مسیرهای رودخانه ای ایجاد شده است که گردشگران می توانند در آن شنا کنند و لحظات خوشی را سپری کنند.

سرسره های آبی :

سرسره های مهیج بسیاری در پارک آبی ازمیر وجود دارد که استفاده از آنها اوج لذت و هیجان را برای گردشگران به ارمغان می آورد.

دلفیناریوم پارک آبی ازمیر :

محبوب ترین قسمت  پارک آبی ازمیر دلفیناریوم آن است. جالب ترین نکته در مورد دلفیناریوم پارک این است که گردشگران می توانند در کنار دلفین های این قسمت به راحتی شنا کنند. البته لازم به ذکر است که دلفین ها در این مجموعه آموزش دیده اند و گردشگران می توانند آنها را ساعت ها به تماشای نمایش دلفین ها بگذرانند.

اگر به دیدن این نمایش دلفین ها می روید ، باید توجه داشته باشید که نمایش دلفین ها از ساعت 11 صبح شروع می شود و تا ساعت 2:30 بعدازظهر ادامه دارد.

پارک آبی آکوا سیتی ازمیر: غرق در هیجان و تفریح Aqua City

همین امروز برای بازدید از پارک آبی ازمیر برنامه ریزی کنید

چه به دنبال هیجان باشید یا صرفاً به دنبال یک روز سرگرم کننده با خانواده باشید، پارک آبی ازمیر بهترین مقصد است. با طیف گسترده ای از سرسره های آبی، استخرهای موج، و رودخانه های تنبل، چیزی برای لذت بردن همه وجود دارد. بنابراین، لباس های شنا خود را ببندید، کرم ضد آفتاب خود را بردارید و برای یک روز تفریحی فراموش نشدنی در پارک آبی ازمیر آماده شوید.

پارک آبی آکوا سیتی ازمیر: غرق در هیجان و تفریح Aqua City

آدرس پارک آبی ازمیر:

ازمیر/ بالچوا- محله کورو ترک- کوچه حوض باشی، پلاک 3

تلفن: 14 00 259 232 0090

وبسایت https://www.aquacitybalcova.com/ ,

ایمیل: aquacitybalcovatermal@gmail.com

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه