پارک آبی ازمیر Aqua City

پارک آبی ازمیر Aqua City

پارک آبی ازمیر Aqua City

پارک آبی ازمیر ، لذت یک تفریح هیجان انگیز

پارك آبي ازمير :

همانطور که می دانید ازمیر یکی از شهرهای توریستی ترکیه است. وجود پارک آبی بزرگ در این شهر باعث شده است که ساکنان و گردشگران بخشی از تفریحات خود را به آن اختصاص دهند و ساعات خوشی را در آن سپری کنند.

 

یکی از بهترین تفریحات در ترکیه پارک آبی ازمیر است که می تواند اوج هیجان و لذت را به شما و همراهانتان ببخشد.

 

ورزش و سرگرمی مانند سیاه چال های آبی ، جکوزی های بزرگ ، رودخانه های خروشان با تیوپ ، چندین استخر شنای بزرگ و قایقرانی و غیره ، در تمام این سرگرمیها  یک غریق نجات مراقب شما خواهد بود .

علاوه بر این ، پارک آبی ازمیر خدماتی را برای کودکان با شرایط خاص ارائه می دهد تا همه بتوانند از این پارک استفاده کنند.

این پارک آبی همچنین شامل یک دلفیناریوم است که برای بسیاری از افراد دوست داشتنی و دیدنی است. پارک آبی ازمیر برای تمام سنین تفریح و فعالیت خوب در نظر گرفته شده است و از پیر تا جوان می تواند از این پارک آبی استفاده کند و لذت ببرد.

پارک آبی ازمیر

 

بهشتی سرسبز در انتظار شماست!

پارک آبی ازمیر دارای بیست و دو تفریح و استخر با شکوه است.

این پارک آبی برای همه افراد در تمام گروه های سنی مناسب است و دارای چندین استخر با عمق مختلف است. خوب است بدانید که در کنار تمام استخرها و قسمت های پارک آبی ازمیر ، چندین نجات غریق وجود دارد که گردشگران را در استخرهای این مجموعه نظاره می کنند.

هزینه های ورودی آکوا پارک برای تابستان 2019

بعد ساعت 16:00 آخر هفته بعد ساعت 16:00 طول هفته شرایط
65 لیر 80 لیر 55 لیر 60 لیر تمام بها
60  لیر 70  لیر 50  لیر 55  لیر محصل
140  لیر 180  لیر 110  لیر 150  لیر خانواده
روزهای جمعه ویژه بانوان (تخفیف ویژه) بالای 60 سال چهارشنبه ها برای عموم
55  لیر 45  لیر 55  لیر

سرسره های آبی ویژه معلولین ، سرسره و مارپیچ های ویژه کودکان ، سرسره های خانواده و …، همه اینها تنها گوشه ای از امکانات ارائه شده توسط این مجموعه بی نظیر می باشند.

از جمله برنامه های تفریحی اجرا شده در این مرکز می توان به رویدادهای هیجانی مختلف ، شویِ رقص ، بازی های استخر ، کلاس رقص عربی ، مسابقه بالا رفتن از دیوار ، ژیمناستیک آبی ، مسابقات آبی ، مسابقه سوروایوِر ، ایروبیک ، مسابقات روزمره و فعالیت های سرگرم کننده برای کودکان (در رده های سنی گوناگون)، اشاره کرد.

این پارک آبی که در مدت زمان کوتاهی توانسته محبوبیت خود را افزایش دهد ، امکان ارائه خدمات به 4000 نفر را نیز دارد. امکانات متنوع ، منوها با قیمت های مختلف و رستوران های فست فود ، این مرکز را بیش از پیش در مرکز توجه قرار داده است.

 

پارک آبی ازمیر

پارک آبی ازمیر

بخش ویژه کودکان :

اگر قصد رفتن به پارک آبی ازمیر را دارید ، باید بدانید که این پارک دارای بخشی برای رفاه و آسایش گردشگران و همچنین سرگرمی کودکان است. قسمت ویژه کودکان در این پارک شامل زمین بازی ، فواره های متعدد ، استخرهای کم عمق و … است.

رودخانه های مصنوعی :

در پارک آبی ازمیر ، مسیرهای رودخانه ای ایجاد شده است که گردشگران می توانند در آن شنا کنند و لحظات خوشی را سپری کنند.

سرسره های آبی :

سرسره های مهیج بسیاری در پارک آبی ازمیر وجود دارد که استفاده از آنها اوج لذت و هیجان را برای گردشگران به ارمغان می آورد.

دلفیناریوم پارک آبی ازمیر :

محبوب ترین قسمت  پارک آبی ازمیر دلفیناریوم آن است. جالب ترین نکته در مورد دلفیناریوم پارک این است که گردشگران می توانند در کنار دلفین های این قسمت به راحتی شنا کنند. البته لازم به ذکر است که دلفین ها در این مجموعه آموزش دیده اند و گردشگران می توانند آنها را ساعت ها به تماشای نمایش دلفین ها بگذرانند.

اگر به دیدن این نمایش دلفین ها می روید ، باید توجه داشته باشید که نمایش دلفین ها از ساعت 11 صبح شروع می شود و تا ساعت 2:30 بعدازظهر ادامه دارد.

آدرس پارک آبی ازمیر:

ازمیر/ بالچوا- محله کورو ترک- کوچه حوض باشی، پلاک 3

تلفن: 14 00 259 232 0090

وبسایت https://www.aquacitybalcova.com/ ,

ایمیل: [email protected]

این پست چه قدر برایتان مفید بود؟
[Total: 5 Average: 4.8]

Related Posts

مقایسه

شروع گفت و گو
1
تماس با ما
درود
جهت مشاوره درباره مهاجرت به ترکیه سوالات خود را اینجا مطرح کنید. در مورد اجاره هیچ فعالیتی نداریم

Enter your keyword