واندرلند اوراسیا – آنکارا

واندرلند اوراسیا – آنکارا

یکی از جاذبه های توریستی آنکارا پارک تفریحی واندرلند اوراسیا – آنکارا یا آنکاراپارک است. در این پارک تفریحی انواع وسایل بازی برقی وجود دارد که هر کودکی از دیدنش لذت می برد. البته این موضوع به کودکان محدود نمی شود و حتی بزرگسالان نیز از دیدن آن شگفت زده شده و بازی های مختلفی را امتحان می کنند. آنکاراپارک یک روز بسیار جالب و هیجان انگیز را برای شما به ارمغان می آورد که نباید از دستش دهید.

در سال 2019 یک پارک جدید در آنکارا افتتاح شد که گفته می شود سه برابر بزرگتر از پارک مجیک کینگدام در جهان والت دیزنی فلوریدا است و بزرگترین پارک تفریحی در ترکیه است. پارک تفریحی که دنیا را به طور غافلگیر کننده ای به خود جلب کرده است و هر توریستی که عاشق ماجراجویی است باید یک بار در این پارک تفریحی بزرگ در آنکارا بازی کند و یک شب عالی را در آنکارا بگذراند.

پارک تفریحی مستقر در آنکارا ، افتتاح شده توسط رئیس جمهور ترکیه ، طیب اردوغان ، چنان پیشرفته و شگفت انگیز است که نه تنها باعث افتخار آنکارا شده ، بلکه باعث شکوفایی کل ترکیه شده است ، و توجه جهان را به سفر به ترکیه جلب کرده است. جالب است بدانید که Wonderland Eurasia آنکارا همچنین به عنوان بزرگترین پارک تفریحی اروپا شناخته می شود . پارک تفریحی سرزمین عجایب اوراسیا آنکارا بسیار جذاب و ایمن میباشد و با هر پارک تفریحی دیگری در هر نقطه از جهان متفاوت است.

این شهربازی از ۲۶ وسیله بازی اصلی تشکیل شده است که در بین آن ها ۱۴ ترن هوایی وجود دارد و ۲۱۱۷ وسیله بازی کوچکتر نیز در آن ساخته شده است و می توان گفت که برای تفریح همه سنین مناسب است. علاوه بر این ها استیج های متعددی برای برگزاری کنسرت های مختلف در بزرگترین شهربازی ترکیه در آنکارا تعبیه شده است و یک جنگل دایناسورها به مساحت ۲۰،۰۰۰ متر مربع نیز در آن وجود دارد که با تمام پارک دایناسورهای دنیا متفاوت است. 

 دومین فواره بزرگ دنیا در این شهربازی در آنکارا تعبیه شده است و ارتفاع آب آن به ۱۲۰ متر می رسد!

در شهربازی آنکارا مساحتی در حدود صد هزار متر مربع از مساحت کلی آن به صورت سرپوشیده می باشد که سبب می شود تا ما در فصل های پاییز و زمستان نیز بتوانیم از وسایل بازی این شهربازی استفاده کنیم و یک روز بی نظیر را برای خود بسازیم. ناگفته نماند که مابقی این مساحت یعنی ۱،۱۰۰،۰۰۰ متر مربع دیگر به صورت روباز و در فضای باز قرار گرفته شده است ، پس در هیچ زمانی حتی در زمستان لذت و هیجان این شهربازی را از دست ندهید.

ساعات بازدید از آنکاپارک آنکارا : هر روز ۱۰ صبح الی ۱۰ شب

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه