منطقه اوبا آلانیا

منطقه اوبا آلانیا

منطقه اوبا آلانیا یکی از بهترین مناطق از نظر رفاحی و امنیت است.

اوبا منطقه ای بسیار مشهوردر الانیا است که در 4 کیلومتری شرق مرکز آلانیا قرار دارد . درمنطقه اوبا بسیاری از رستوران ها، پاساژها، فروشگاه ها، مرکز درمان، مرا کز بهداشتی، سواحل زیبا و پارک ها وجود دارند که می توانید به آسانی به تمام آنها دسترسی پیدا کنید ولذت ببرید.

همچنین می توانید هر هفته از بازار محلی سبزیجات ارگانیک استفاده کنید. خرید آپارتمان در منطقه اوبا آلانیا یک سرمایه گذاری خوب وهمچنین برای زندگی، منطقه ای زیبا آرام و با دسترسی فوق العاده به تمام مایحتاج زندگی میباشد.

به قول خود ترکها، اوبا محل سی یکی دیگر از محله های خوب و پرطرفدار شهر آلانیا می‌باشد که فقط ۴ کیلومتر با مرکز شهر قرار دارد .

در آخرین سرشماری که از منطقه اوبا انجام شد ۲۱۷۷۸ هزار نفر برآورد شد.این جمعیت در فصل گردشگری افزایش پیدا می‌کند. یک بیمارستان خصوصی، پنج مدرسه خصوصی و شش مدرسه دولتی، مرکز چشم پزشکی خصوصی،مرکز دیالیز و فروشگاه های بزرگی مثل کوشتاش و مترو در این منطقه قرار گرفته اند.

همین قرار گرفتن این منطقه بین کوه و دریا باعث شده چشم انداز زیبایی به این منطقه ببخشد.
بزرگترین و تنها بیمارستان دولتی در منطقه اوبا قرار دارد. این بیمارستان شامل قسمت های مختلف و دارای پلی تکنیک مختلفی می باشد .که کسانی که بیمه دارند و حتی توریست ها هم می توانند به این بیمارستان مراجعه کنند و از تمام خدمات آن بهرمند شوند.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه