مرکز خرید مرتر استانبول

مرکز خرید مرتر استانبول

مرکز خرید مرتر استانبول یکی از بهترین مراکز خرید استانبول بوده و در واقع قطب اصلی پوشاک و صادرات عمده در زمینه لباس از شهر استانبول به سراسر جهان می باشد.

بازار مرتر استانبول یکی از بزرگ ترین بازار های خرید در شهر استانبول است که به آسانی می تواند از عهده برآورده کردن سلیقه خریداران مشکل پسند بر بیاید. خیابان مرتر یکی از شلوغ ترین و پرطرفدارترین مناطق خرید استانبول است که در آن می توانید انواع پوشاک و لوازم جانبی را پیدا کنید.

بازرگانان در اینجا اقلام مختلف پوشاک را وارد می‌کنند و می‌فروشند، از مارک‌های طراحان سطح بالا گرفته تا گزینه‌های مقرون به صرفه. چه به دنبال چیز خاصی باشید و چه فقط می خواهید چیزهای اولیه را تهیه کنید، خیابان مرتر مکانی برای رفتن در استانبول است.

مرکز خرید مرتر استانبول
مرکز خرید مرتر استانبول

بازار مرتر استانبول به دلیل فروش عمده انواع لباس های خاص، با کیفیت و زیبا با قیمت ارزان و با صرفه؛ بهشتی رویایی برای تاجران لباس و همین طور مشتریان پوشاک از سراسر دنیا می باشد.

از جمله ویژگی های خوبی که بازار مرتر به عنوان بازار عمده پوشاک استانبول دارد این است که در کنار فروش و توزیع عمده پوشاک در این بازار به ارائه فروش جزئی و تک نیز می پردازد که برای خریداران به منظور استفاده ی شخصی از البسه، فرصت بسیار خوبی به حساب می آید.

همچنین در این بازار در زمان حراج می توان بهترین و شیک ترین لباس ها اعم از لباس های خانگی و مجلسی، کیف و کفش را با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

علاوه بر این هر ساله در فستیوال های مهم و پر طرفدار خرید فصل ترکیه که با آمدن نوروز و جشن سال نو میلادی در بازارهای استانبول پر رونق تر می شود، می توان خریدی با تخفیفات ویژه را انجام داد. دریافت و ارسال پوشاک خریداری شده به کشور مقصد نیز از دیگر خدمات ارزنده و موثری است که تجار این بازار برای راحتی حال مشتریان و گردشگران عرضه می کنند.

در فروشگاه های خیابان مرتر فروشنده های ایرانی و افغانی وجود دارند که می توانند به شما در برقراری ارتباط به زبان شما کمک کنند، اما توجه داشته باشید که اینجا یک بازار تجاری بزرگ است و باید در تمام مراحل کار خود از انتخاب، خرید، معاوضه دقت کنید.

آدرس مرکز خرید مرتر

خیابان مرتر در بخش اروپایی استانبول، در زیتون برونو در آکسارای واقع شده است و به نام صاحبان زمینی که این مجموعه را بر روی آن ساخته اند، نامگذاری شده است. نزدیکترین ایستگاه مترو به خیابان مرتر، زیتون برنو در خط مترو حوالیمانی یا فرودگاه است. همچنین یک خط تراموا و یک ایستگاه ویژه در نزدیکی آن قرار دارد.

استانبول، منظقه گون گورن، محله مهمت نصیح اوزمن، کوچه هالدون تانر

Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Haldun Taner Sk. No:3, 34173 Güngören/İstanbul-Turkey

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه