محله های خطرناک استانبول

محله های خطرناک استانبول

محله های خطرناک استانبول

کدام محله‌های استانبول برای توریست‌ها خطر دارد؟

برای آشنایی با برخی مناطق ناامن در استانبول در ادامه با ما همراه باشید تا در هنگام خرید ملک در استانبول اطلاعات کافی داشته باشید.

استانبول زیبا آنقدر دیدنی است که اگر بارها به آن سفر کرده اید ، در سفر بعدی هنوز برای شما جدید است و مکان های جدیدی را به شما پیشنهاد می دهد. نقطه به نقطه این شهر زیبا پر از بناهای دیدنی و جاذبه های زیبا است.

علاوه بر همه این زیبایی ها ، هر شهر یا کشوری محله هایی دارد که ممکن است برای گردشگران ناامن باشد و گردشگران باید مراقب باشند به برخی مناطق نروند.به ویژه برخی از محله های استانبول  مکان های بسیار خطرناکی برای شب گردی گردشگران و حتی مردم این شهر هستند.

 

محله های خطرناک استانبول

محله های خطرناک استانبول

محله کمال پاشا استانبول

ممکن است فکر کنید محله کمال پاشا یکی از مشهورترین محله های استانبول است و در ترکیه به عنوان محله خطرناک محسوب نمی شوند.اما باید بدانید که در سال 95 ، دو گردشگر ایرانی در این منطقه با شش شهروند ترکیه درگیر شدند و یک نفر کشته شد.تاریخچه گردشگران در این خیابان نشان می دهد که این محله در استانبول متشنج است.بنابراین تا آنجا که ممکن است از گردش شبانه در محله کمال پاشا خودداری کنید.

 

دولاب دره استانبول

دیگر محله های خطرناک این شهر که به گردشگران توصیه می شود به آنها مراجعه نکنند ، دولاب دره است که در این محله ترکهای کم درآمد زندگی می کنند و تعداد مجرمان بسیار زیاد است و می توان گفت این محله امن نیست. 

 

محله آکسارای استانبول

آکسارای یکی از خطرناک ترین محله های استانبول است که شبانه روز پاتوق مجرمان و قاچاقچیان در ترکیه است ، گردشگران باید از رفتن به این محله کاملاً خودداری کنند ،بد نیست بدانید که یکی از اصلی ترین فعالیتهای غیرقانونی در این محله قاچاق انسان است. قاچاقچیان زیادی در محله آکسارای استانبول وجود دارند که برخی از شهروندان سوری را به یونان می برند.

خیابان غزی استانبول

خیابان Gazi نام یکی دیگر از محله های خطرناک ترکیه است که درگیری های زیادی در آن رخ می دهد. تعداد این درگیری ها آنقدر زیاد است که می توان گفت بهتر است هرگز از این خیابان دیدن نکنید ، لازم به ذکر است که گاهی روز پلیس در این محله مستقر شده و امنیت مردم را تأمین می کند.

این پست چه قدر برایتان مفید بود؟
[Total: 12 Average: 4.3]

Related Posts

مقایسه

Enter your keyword