دریافت بهترین تخفیف‌ها در جمعه سیاه در ترکیه

دریافت بهترین تخفیف‌ها در جمعه سیاه در ترکیه

روز جمعه سیاه برای بسیاری از مردم غافلگیرکننده بود، اما اکنون این یک رویداد شناخته شده در سراسر جهان است. اگر با جمعه سیاه ترکیه آشنایی ندارید، نگران نباشید! همه چیزهایی را که باید بدانید توضیح خواهیم داد.

جمعه سیاه بزرگترین روز خرید سال است، جایی که فروشندگان در سرتاسر جهان کالاهای خود را با تخفیف های باورنکردنی عرضه می کنند. این در روز بعد از شکرگزاری، که آخرین جمعه ماه نوامبر است، برگزار می شود. مردم در سراسر جهان برای دریافت بهترین معاملات برای این روز آماده می شوند.

در ترکیه، جمعه سیاه فقط یک روز نیست، بلکه یک هفته کامل تخفیف است. این هفته جمعه افسانه‌ای نامیده می‌شود.

تاریخچه جمعه سیاه

جمعه سیاه تعطیل نیست، اما اکثر شرکت‌ها به کارمندان خود اجازه می‌دهند تا برای خرید سال نو یک روز مرخصی بگیرند. . این روز شلوغ ترین روز برای فروشندگان در تمام سال است. فروشگاه های آنلاین بزرگ مانند آمازون از چند روز قبل از جمعه سیاه، کالاهای خود را با تخفیف ویژه می فروشند. تقریبا نیمی از آمریکایی‌ها در حراج‌های جمعه سیاه خرید می‌کنند و آن را به یک رویداد مهم برای فروشگاه‌های آنلاین و فیزیکی تبدیل می‌کند.

جمعه افسانه‌ای در ترکیه

در ترکیه، روز شکرگزاری وجود ندارد، بنابراین ایده جمعه سیاه آنچنان گسترش نمی یابد. به همین دلیل به آن جمعه افسانه ای می گویند. بلک فرایدی در ترکیه به یک هفته حراج زمستانی تبدیل شده است. از آخرین جمعه نوامبر شروع می شود و تا یک هفته ادامه دارد. استانبول محبوب ترین مقصد برای خرید و تجارت در ترکیه است، بنابراین بهترین مکان برای خرید معاملات جمعه سیاه است.

دریافت بهترین تخفیف‌ها در جمعه سیاه در ترکیه
دریافت بهترین تخفیف‌ها در جمعه سیاه در ترکیه

زمان برتر برای استفاده از جمعه افسانه ای در ترکیه

پس از یک هفته، هنوز تخفیف‌ها وجود دارد، اما به اندازه تخفیف‌های جمعه سیاه نیست. حراج از صبح زود شروع شده و تا ساعت 23 در برخی فروشگاه ها ادامه دارد. برندهایی مانند پوما، ویکتوریا سیکرت، و نایک نیز تخفیف‌هایی ارائه می‌دهند.

جمعه سیاه در مراکز خرید ترکیه

بهترین مکان‌ها برای یافتن تخفیف، مرکز خرید Zorlu Center استانبول و  ایستینیه پارک هستند. آنها تخفیف های زیادی را برای همه چیز از لوازم الکترونیکی گرفته تا لوازم شخصی و فروشگاه های پوشاک ارائه می دهند.

Black Friday On Trendyol در ترکیه

Trendyol یک سایت خرید آنلاین محبوب در ترکیه است که در طول سال تخفیف ارائه می کند. . آنها در جمعه سیاه تخفیف هایی از 20٪ تا 80٪ ارائه می دهند. فقط مطمئن شوید که زمان رسیدن کالا با مدت زمان اقامت شما در ترکیه مطابقت داشته باشد.

جمعه سیاه در HepsiBurada در ترکیه

HepsiBurada یکی دیگر از فروشگاه های آنلاین محبوب در ترکیه است که قیمت های باورنکردنی ارائه می دهد. در جمعه سیاه آنها لوازم الکترونیکی و الکتریکی نیز می فروشند. اگر بیش از 50 لیر از سایت خریداری کنید، حمل و نقل رایگان دریافت خواهید کرد.

بازدید از فروشگاه ها برای نمایش جمعه سیاه در سراسر استانبول

بسیاری از مغازه ها در استانبول علاوه بر تخفیف های ویژه، تخفیف های ویژه ای نیز ارائه می دهند. آنهایی که در جمعه سیاه کفش‌های راحت بپوشید و به مغازه‌های خیابان استقلال و مراکز خرید شهر بروید تا از بهترین قیمت‌ها لذت ببرید.

نکات و دستورالعمل‌ها برای خرید جمعه سیاه

  • قبل از برای صرفه جویی در وقت، فروشگاه‌هایی را که می‌خواهید بازدید کنید انتخاب کنید.
  • فرصت‌ها محدود است، بنابراین صبح زود به خرید بروید.
  • قیمت‌ها را از قبل بررسی کنید تا بدانید دقیقاً چقدر خواهید کرد.
  • از برنامه‌ها و سایت‌ها برای سرعت بخشیدن به فرآیند خرید استفاده کنید.
  • از خدمات باشگاه مشتریان حداکثر استفاده را ببرید تا در مورد تخفیف‌ها و برنامه‌های ویژه اطلاعات کسب کنید.
  • اطمینان حاصل کنید. که فروشگاه ها معتبر هستند و از قانون پیروی می کنند.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه