دبیرستان خصوصی اژه ازمیر

دبیرستان خصوصی اژه ازمیر

اگر در حال برسی خرید خانه در ازمیر و مهاجرات برای تحصیل فرزندان خود هستید، تحصیل در دبیرستان خصوصی اژه ازمیر (Ozel Ege Lisesi) یکی از مدارس خصوصی در ازمیر را در این مقاله برسی میکنیم.

دلیل به وجود آمدن دبیرستان خصوصی اژه ، تربیت دانش آموزانی است که در هر نقطه از جهان بتوانند به راحتی زندگی کنند ، به ارزش های ملی خود پایبند باشند و رشد رهبرانی معتمد را برای آینده تضمین کنند. 

دبیرستان خصوصی اژه ازمیر دارای تمامی امکانات برای کشف موضوعات جدید می باشد.

شما می توانید دانش آموزانتان را در حال سفر در دنیای اسرارآمیز علم یا کشف رابطه ریاضی و هنر مشاهده کنید. این دبیرستان در حال پیشرفت در مسیری میباشد که در آینده ، مرزهای علم را جابجا خواهد کرد.

دبیرستان خصوصی اژه ازمیر
دبیرستان خصوصی اژه ازمیر

برنامه های آموزش موسسه به اختصار به شرح زیر می باشند: 

۱- علوم و تحقیقات

۲- برنامه زبان هوشمند

۳- آموزش مبتنی بر پروژه

۴- مطالعات بین المللی

۵- آموزش ورزشی

۶- برنامه های هنریدبیرستان خصوصی اژه ازمیر (Ozel Ege Lisesi)

دبیرستان خصوصی اژه ازمیر در یک نگاه

دبیرستان خصوصی اژه در زمینی به مساحت 20 هکتار ساخته شده است.

تقریبا 20% از کل فضای سرپوشیده برای کلاس های درس و مابقی یعنی 80% نیز برای فضاهای تحصیلی ، اجتماعی ، ورزشی ، فرهنگی و هنری ، ویژه دانش آموزان معلول ، غذاخوری ، دسترسی ، دفاتر اداری ، فضاهای جلسه و موارد مشابه اختصاص داده شده است . مدرسه خصوصی اژه یک مدرسه دوستدار معلولین می باشد. فضاهای بسته و روباز این مدرسه مناسب با وضعیت معلولین طراحی شده است.

این مدرسه مجهز به آسانسور و دستشویی های ویژه معلولین می باشد.

در دبیرستان خصوصی اژه برای دانش آموزان پیش دبستانی در ساختمان مجزای واقع در داخل پردیس ، فضای آموزشی اختصاصی طراحی شده که دارای 2 پارک ویژه برای بازی ، اختصاص داده شده است. همچنین ، برای اینکه دانش آموزان تحت شرایط سخت آب و هوایی قرار نگیرند ، یک پارکینگ پوشیده اختصاصی برای سرویس ها به مساحت 3000 متر مربع نیز وجود دارد.

در مدرسه خصوصی اژه در کنار زبان انگلیسی ، دروس انتخابی فرانسه و آلمانی نیز آموزش داده می شود. از سال 2013 به بعد این دبیرستان به عضویت College Board درآمد و از آن پس دانش آموزان مقطع دبیرستان توانستند در دروس پیشرفته Advanced Placement (AP) ، شرکت کرده و به کمک این برنامه (در صورت قبولی در دانشگاه های کانادا و آمریکا) ، دروس دوره مربوطه را از حالا بگذرانند.

دبیرستان خصوصی اژه ازمیر
دبیرستان خصوصی اژه ازمیر

دبیرستان خصوصی اژه ازمیر (Ozel Ege Lisesi)

دبیرستان خصوصی اژه از بین کلیه دبیرستان های خصوصی و دولتی آناتولی ، در سال های 2010 ، 2011 ، 2012 ، 2014 و 2016 رتبه نخست ازمیر را کسب کرده است.

در سال های 2003 ، 2010 و 2016 نیز توانست رتبه نخست ترکیه را کسب نماید.

5 رشته نخستی که در سال 2009 فارغ التحصیلان این مدرسه در آن قبول شدند عبارتند از : پزشکی ، مهندسی صنایع ، حقوق ، مهندسی مکانیک و مهندسی برق.

در سال 2000 و پس از آن ، توانست در مسابقات پروژه های TÜBİTAK (سازمان تحقیقات علمی و فناوری ترکیه) 4 مدال طلا ، 5 مدال نقره ، 6 مدال برنز ، 3 جایزه تشویقی و نیز در 21 نمایشگاه فینال کشور ، توجه جهان علم را به خود جلب کند.

آدرس: 

ازمیر ، بورنوا 35050 ، کوچه 1/119 ، پلاک 3 (مدرسه ما واقع در منطقه اِوکا-3 ، بین مجتمع اساتید و موسسه انرژی خورشیدی دانشگاه اژه قرار دارد).

تلفن:

 28 28 375 232 90+

وب سایت :

https://egelisesi.k12.tr/

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه