فروشگاه های لوازم آرایشی در ترکیه

فروشگاه های لوازم آرایشی در ترکیه

امروز می خواهیم سه فروشگاه را در ترکیه معرفی کنیم که در آن می توانید بهترین لوازم آرایشی را تهیه کنید. اگر خانم هستید ، باید این مغازه ها را ببینید ، اگر آقا هستید ، باید بروید و برای همسر ، نامزد یا مادر یا خواهر خانواده خود لوازم آرایشی تهیه کنید! بنابراین این مقاله برای شما مناسب است.

۱- سفورا :یکی از فروشگاه های لوازم آرایشی که همه از آن شنیده اید و شما بهترین مارک های آمریکایی و اروپایی را پیدا خواهید کرد.

فروشگاه های لوازم آرایشی در ترکیه

۲- واتسونز : این فروشگاه مملو از لوازم آرایشی از مارک های مختلف است. فروشگاه زنجیره‌ای که شعب متعددی نیز دارد.

فروشگاه های لوازم آرایشی در ترکیه

۳- گراتیس: یکی دیگر از معروف ترین فروشگاه ها زنجیره ای گراتیس است.

تقریبا همه جای ترکیه شعبه داره و هرجا برید میبیندش! از خیابان استقلال بگیر تا ایستینیه پارک و حتی اوت لت الیویوم. مواقعی که گراتیس اعلام میکنه تخفیف گذاشته، فروشگاه‌هاش جای سوزن انداختن نداره. اکثر برندهای معروف لوازم آرایشی و بهداشتی رو میتونید توی گراتیس پیدا کنید. مثل بالم، لورئال، شی، هیمالیا و… .

تقریباً در همه جای ترکیه شعبه دارد و هر کجا که بروید می توانید آن را ببینید! از خیابان استقلال تا …. وقتی Gratis تخفیفی را اعلام می کند ، فروشگاه های آن جایی برای سوزن انداختن ندارند. می توانید بیشتر مارک های معروف لوازم آرایشی را در Gratis پیدا کنید. مانند Balm ، L’Oreal ، Shea ، Himalayas و غیره.
از بین فروشگاه‌هایی که گفتیم، کدوم رو بیشتر دوست داشتید؟

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه