مرکز خرید فروم برنوا

مرکز خرید فروم برنوا

مرکز خرید فروم برنوا ازمیر Forurm bornova 

;

 

یکی از مراکز خرید ازمیر ، مرکز خرید فروم برنوا Forum Bornova در ازمیر است که شما می‌توانید در بازدید از تور ترکیه که به ازمیر سفر کرده‌اید از این فروشگاه دیدن کنید.

مرکز خرید فروم برنوا ، اولین مرکز خرید روباز در منطقه‌ی اژه و مرکزی برای تفریح ، سرگرمی و خرید به شمار می‌رود.

این مرکز خرید در کنار یکی از جدیدترین بزرگراه‌های شهر و دانشگاه ازمیر قرار دارد که دسترسی به آن برای گردشگران تور ترکیه و ساکنین شهر بسیار آسان است. 

این مجموعه در وسعتی حدود ۲۰۰ هزار مترمربع قرار دارد و دسترسی راحتی برای خریداران و گردشگران دارد.

این مجموعه دارای دو قسمت روباز و سرپوشیده است. در حدود ۱۲۸ فروشگاه از برندهای مشهور داخلی و بین‌المللی در این مجموعه وجود دارد که نیازهای مختلف خریداران را پوشش می‌دهد.

مرکز خرید فروم برنوا
مرکز خرید فروم برنوا

 

مجموعه‌ی سینمایی دارای ۷ تالار ، پارکینگ با ظرفیت ۳ هزار خودرو و امکانات تفریحی متنوع از دیگر امکانات این مجموعه‌ی تجاری کامل است .

در طراحی این بازار که دارای 2 پلاژ ، 2 بلوار و 4 خیابان است ، درختان نخل ، سایه بان‌ها و پل‌های چوبی بسیار زیبایی دیده می‌شود.

 در بازدید از مرکز خرید فروم برنوا می‌توانید انواع اجناس و محصولات متنوع را خریداری کنید.

از جمله فروشگاه های این مرکز خرید شامل فروشگاه های کتاب ، لوازم آرایشی و زیبایی ، لوازم جانبی آشپزخانه ، دکوراسیون و غیره می‌شود.

همچنین با کمی گشت ‌و گذار در اطراف مرکز خرید فروم برنوا می‌توانید از دیگر امکانات این فروشگاه همچون پارکینگ رایگان ، سینما ، آرایشگاه و سرگرمی‌های دیگر استفاده کنید.

  بهترین تجربه خرید را در مرکز خرید هیلتون ازمیر کشف کنید

در حین بازدید از مرکز خرید فروم برنوا برای رفع خستگی می‌توانید در یکی از رستوران‌های این فروشگاه توقف کنید و با انتخاب غذای مورد علاقه‌تان از خود پذیرایی کنید. همچنین به کافی‌ شاپ‌های مرکز خرید فروم برنوا بروید و با نوشیدن یک فنجان قهوه از چشم‌انداز مناظر اطراف خود لذت ببرید.

یکی دیگر از مزایای مرکز خرید فوروم برنوا ازمیر همجواری با تنها فروشگاه ایکیا منطقه اژه است که باعث میشود شما در یک روز زمان کافی برای گشتن هر دوی این مراکز را داشته باشید!!

یکی از بهترین مزایای این مرکز خرید وجود میگروس 5ام در آن می باشد که به تنهایی می تواند تمام نیاز های خانواده را تامین کند.

 

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
جستجو
Price Range From To
Other Features