صرافی ازمیر

 صرافی پارسی پی در ازمیر ترکیه بیش از ۴ سال پیشینه مثبت در زمینه صرافی آنلاین خرید و فروش لیر ، دلار ، بیت کوین و ارزهای دیجیتال به مشتریان خود خدمت رسانی کرده است.

صرافی در ترکیه و تبدیل ریال به لیر یکی از مواردی است که شما در سفر به ترکیه و یا هنگام مهاجرت با آن روبرو خواهید شد.

جهت دریافت قیمت لیر ترکیه و خرید فروش لیر اینجا کلیک کنید

خرید و فروش لیر ، دلار ، بیت کوین و ارزهای دیجیتال

بهتر است ارزهای خود را کجا تبدیل کنید ، سوالی است که برای همه افراد ایجاد می شود. با توجه به شرایط ایران صرافی ها همیشه گزینه های مطمئن ای هستند که اغلب بهترین قیمت را ارائه می دهند. اما در این میان بسیاری از فروشندگان ارزان و گران قیمت هستند.

صرافی ایرانی در ازمیر ترکیه
صرافی ازمیر در ترکیه

تبدیل ارز در ترکیه به چه صورت است؟

واحد پول ترکیه لیره است و با TRY یا TL مشخص می شود. اسکناس های لیر ترکیه 5،10،20،50،100،200 لیر است. سکه های یک لیره نیز موجود است و هر لیره به 100 کروش تقسیم می شود.

بهتر است به جای اینکه تمام پول خود را در ایران به لیر تبدیل کنید ، هنگام مسافرت به ترکیه دلار همراه خود داشته باشید. دلار یک ارز بین المللی است و شما به راحتی می توانید آن را به هر ارز دیگری تبدیل کنید و ارز مطمئن تری است.

راه‌های تبدیل ارز در ترکیه برای شما بسیار است:

اولین راه پیش روی شما و البته بدترین حالت ، مبادله ارزی در فرودگاه های ترکیه است. نرخ تبدیل در این صرافی ها بسیار گرانتر از سایر مناطق است و قطعاً ضرر خواهید کرد.

دومین راه  برای تبدیل ارز در ترکیه فروشگاه های برند است.اگر قصد خرید از آن فروشگاه را داشته باشید میتوانید به راحتی با دلار و یا یورو از انها خرید کنید.

راه سوم در ساعات اداری در ترکیه مراجعه به بانک و تبدیل ارز میباشد. بدون داشتن حساب در آن بانک این کار امکان پذیر میباشد.

در صورت داشتن ریال در حساب بانکی در ایران و با توجه به محدودیت جابجایی ارز و خطرات همراه داشتن پول نقد صرافی ترکیه خانه در ازمیر ترکیه جهت انقال پول از ایران به ترکیه و همچنین خرید لیر از شما و پرداخت ریال در ایران آماده ارائه خدمات مالی به شما عزیزان میباشد.

شماره تماس با واتس آپ:

0090-555-142-1361

آدرس : Mimoza sokak no 4 balcova izmir

مقایسه ملک ها

مقایسه