حراج های فصلی در ترکیه

حراج های فصلی در ترکیه

حراج های فصلی در ترکیه از جمله جذاب ترین زمان ها برای خرید می باشد که می تواند رونق قابل توجه به بازار و چرخه اقتصاد بدهد.کشور ترکیه سرزمین موعود عاشقان خرید است.

امروزه کشورهای بسیاری از این قبیل حراج ها نه تنها برای رونق بیشتر اقتصاد خود بهره می برند ، بلکه با جذب گردشگر در این حوزه و فروش انواع کالاهای مورد نیاز جامعه ، به رفاه عمومی جامعه کمک بسیاری می کنند.

کشور ترکیه نیز از جمله کشورهایی است که با استفاده هوشمندانه از چنین رویدادهایی ، نه تنها برندها و اقلام متنوعی را به کشور خود جذب و تولیدات بسیاری را موجب شده ، بلکه نظر گردشگران بسیاری را از گوشه و کنار جهان به ویژه همسایگان خود ، برای انواع حراجی های فصلی به این کشور جلب کرده است.

هرچند این قبیل حراج های در اکثر شهرهای ترکیه برگزار می شود ، اما معمولا شهرهای اصلی و بزرگ ، میزبان متنوع ترین برندها و اقلام می باشند که برای فروش بیشتر ، تخفیف های قابل توجهی ارائه می دهند. از جمله این شهر های می توان به : آنکارا ، استانبول ، ازمیر و آنتالیا اشاره داشت.

در حراج های فصلی در ترکیه ، غیر از لباس چه چیزهایی می توان خرید؟

معمولا فصل حراجِ برندهای پوشاک و زیورآلات ، زمان بسیار مناسبی برای خرید اقتصادی محسوب می شود. در این دوره ها ، علاوه بر امکان خریدهای پوشاک مورد نیاز تابستان و زمستان خود ، می توانید کیف و کفش نیز خریداری کنید؛ چراکه خرید کفش در زمان حراجی ، اقدامی عاقلانه است. برای مثال ، خرید یک جفت کفش ساده مشکی که همیشه کاربرد دارد ، انتخاب درستی خواهد بود. همچنین می توانید کلاه و برخی پوشاک مرتبط دیگر را نیز در این دوره ها بخرید. خرید عینک آفتابی در زمان تخفیف های زمستانی نیز بسیار هوشمندانه می باشد. از این رو ، خرید کاپشن در فصل تابستان و لباس شنا در زمستان ، تصمیم مناسبی خواهد بود.

 حراج های فصلی در ترکیه چه زمانی است؟

این حراج معمولا تخفیف های 30 و 50 درصدی دارد .

میزان تخفیف ها گاهی با گذشت مدتی از حراج تا 70 درصد نیز می رسد.

اما برخی نیز میزان تخفیف های خود را افزایش نمی دهند و روی 30 تا 50 درصد می مانند.

ضمنا حراج زمستان در ترکیه از اواسط دسامبر و ابتدای ژانویه آغاز می شود.

اگر قصد دارید در تابستان به ازمیر سفر کنید و از حراج های فصلی نیز استفاده نمایید در ابتدای تابستان به ازمیر سفر کنید چرا؟

چون این تاریخ فصل حراج محصولات بهاری ازمیر است و علاوه بر آن ، آب و هوای ازمیر نیز شرایط مناسبی دارد و می توانید از تفریحات آبی ازمیر استفاده نمایید.

سایت لباس حراجی ترکیه

تعداد زیادی از سایت های حراجی لباس در ترکیه وجود دارد اما برخی از آنها محبوب و مشهور هستند. اگر هدفتان از سفر تنها تفریح و گردش است و زمان کمتری می خواهید در مراکز خرید بگذرانید سایت های حراجی هم وجود دارد که در کمترین زمان ممکن خرید کنید و اجناس خودتان را تحویل بگیرید.

از جمله سایت های حراجی در ترکیه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه