پروژه مسکونی کارشیاکا گرین ازمیر

Overview

Description

پروژه کارشیاکا گرینواقع در منطقه کارشیاکا که به عنوان مروارید شهر ازمیر نیز شناخته می شود، تحقق آرزوی شروع یک زندگی نوین می باشد. این پروژه با سود آوری بالا در کنار زیبایی ‎های بی نظیر، فرصت سرمایه ‎گذاری مناسبی را برای آینده شما به ارمغان می آورد.

«پروژه مسکونی کارشیاکا گرین»با معماری مدرن، فضاهای سبز زیبا و امکان انجام انواع فعالیت‎های اجتماعی، زندگی منحصر به فردی را به راحتی برای شما فراهم می کند. کارشیاکا گرین ضمن آگاهی کامل از نیازمندی‎ های زندگی امروزی، پروژه ای است کاربردی، معتبر، مجلل و سرسبز.

مشخصات

این پروژه متشکل از واحدهای ۲ و ۳ خوابه به سبک‎ های متفاوت می باشد که دارای امکاناتی از قبیل: استخر، سینما، سالن ورزشی، محوطه باربیکیو، تراس هایی با منظره زیبای شهری، پارکینگ‎ های روباز و سرپوشیده، نگهبانی ۲۴ ساعته، کافه و امکان انجام فعالیت‎ های اجتماعی، زندگی ای مدرن، پویا و پرنشاطی را برایتان به همراه خواهد داشت.

ما پروژه ای را برای شما تدارک دیده ایم که در موقعیتی مناسب نسبت به سایر مراکز دیگر شهری قرار گرفته است. نزدیکی آن به کمربندی ازمیر، مراکز تجاری، مراکز خرید، مراکز تفریحی، سالن‎های ورزشی، بیمارستان و مراکز درمانی و در مجموع، هر آنچه شما به آن نیاز دارید، در عین جای داشتن در بطن شهر، از هیاهو و شلوغی آن نیز به دور می باشد.

واحدهای موجود

دو خوابه از 1.050.000 الی 1.150.000 طبقات 10 الی 14

سه خوابه 1.400.000 لیر الی 1.500.000 لیر 165 متر مربع

Details

به روز شده در ژانویه 5, 2023 در 7:30 ق.ظ

  Address

  • City ازمیر
  • State/county ازمیر

  0 دیدگاه

  مرتب سازی بر اساس:
  ارسال دیدگاه ها

   ارسال دیدگاه ها

   مقایسه آگهی ها

   مقایسه
   admin
   • admin