پروژه مسکونی کارشیاکا گرین ازمیر

شرح

پروژه کارشیاکا گرین واقع در منطقه کارشیاکا که به عنوان مروارید شهر ازمیر نیز شناخته می شود، تحقق آرزوی شروع یک زندگی نوین می باشد. این پروژه با سود آوری بالا در کنار زیبایی ‎های بی نظیر، فرصت سرمایه ‎گذاری مناسبی را برای آینده شما به ارمغان می آورد.

«پروژه مسکونی کارشیاکا گرین» با معماری مدرن، فضاهای سبز زیبا و امکان انجام انواع فعالیت‎های اجتماعی، زندگی منحصر به فردی را به راحتی برای شما فراهم می کند. کارشیاکا گرین ضمن آگاهی کامل از نیازمندی‎ های زندگی امروزی، پروژه ای است کاربردی، معتبر، مجلل و سرسبز.

مشخصات 

این پروژه متشکل از واحدهای ۲ و ۳ خوابه به سبک‎ های متفاوت می باشد که دارای امکاناتی از قبیل: استخر، سینما، سالن ورزشی، محوطه باربیکیو، تراس هایی با منظره زیبای شهری، پارکینگ‎ های روباز و سرپوشیده، نگهبانی ۲۴ ساعته، کافه و امکان انجام فعالیت‎ های اجتماعی، زندگی ای مدرن، پویا و پرنشاطی را برایتان به همراه خواهد داشت.

ما پروژه ای را برای شما تدارک دیده ایم که در موقعیتی مناسب نسبت به سایر مراکز دیگر شهری قرار گرفته است. نزدیکی آن به کمربندی ازمیر، مراکز تجاری، مراکز خرید، مراکز تفریحی، سالن‎های ورزشی، بیمارستان و مراکز درمانی و در مجموع، هر آنچه شما به آن نیاز دارید، در عین جای داشتن در بطن شهر، از هیاهو و شلوغی آن نیز به دور می باشد.

واحدهای موجود

دو خوابه از 1.050.000 الی 1.150.000 طبقات 10 الی 14

سه خوابه 1.400.000 لیر الی 1.500.000 لیر 165 متر مربع

بررسی اجمالی

جزئیات

به روز شده در جولای 29, 2021 در 5:02 ب.ظ

  0 بررسی

  مرتب سازی بر اساس:
  یک بررسی بگذارید

   یک بررسی بگذارید

   مقایسه ملک ها

   مقایسه
   Turkey khane
   • Turkey khane