خرید آپارتمان فروشی در بیکوز استانبول

شرح

این آپارتمان هوشمند در منطقه بیکوز در استانبول قرا گرفته است که یکی از مفرح ترین و سالم ترین و خوش آب و هوا ترین مناطق استانبول است. فضای سبز آن همچنان بکر و دست نخورده و دارای یک جنگل به همین نام است. به همین دلیل به آن لقب ریه های استانبول را داده اند. بیکوز از سمت شمال در مجاورت دریای سیاه و از سمت غربی با تنگه بسفر همسایه است. لذا می توان ساحل دریایی را در این مناطق انتظار داشت و همین میتواند دلیلی برای جذب سرمایه گذاران و قشر مرفه باشد که برای زندگی منطقه بیکوز را انتخاب می کنند. در منطقه بیکوز در حواشی دریای سیاه و تنگه بسفر می توان تعدادی از لوکس ترین برج های استانبول را دید. همچنین بسیاری از هنر پیشه ها و خوانندگان ترک در منطقه بیکوز زندگی می کنند.

در منطقه بیکوز مناطق تفریحی و چشمه های زیادی وجود داشته و در دوره عثمانی سلاطین برای شکار و تفریح خود منطقه بیکوز را انتخاب می کردند. بسیاری از ثروتمندان اروپایی در منطقه بیکوز در نزدیکی سواحل آن ویلاهایی را خریداری کرده و برای گذراندن تعطیلات و زندگی این محیط سالم و آرام را انتخاب کرده اند.

چرا خرید آپارتمان فروشی در بیکوز استانبول؟

دو بزرگراه O-7 در شمال و بزرگراه  E-80 در جنوب ارتباط منطقه بیکوز را با سایر بخش های استانبول فراهم می آورد و همچنین سیستم حمل و نقل شهری نیز منطقه بیکوز را به خوبی پوشش داده است. اتوبوس های درون شهری و متروبوس در منطقه بیکوز تامین شده است. بسیاری از امکانات شهری از قبیل مدارس و موسسات آموزشی و بیمارستانها در منطقه بیکوز از طیف وسیعی برخوردار می باشد. بزرگترین خانه ساحلی دوره عثمانی در این محله ساخته شده است و یک پارک بزرگ در دامنه کوه با چشمه های با مناظر جذاب وجود دارد.

مشخصات خرید آپارتمان فروشی در بیکوز استانبول:

آپارتمانی های لاکچری این مجتمع مجهز به سیستم خانه های هوشمند بوده با امکانات هتلی و متشکل از 120 آپارتمان لاکچری می باشد. در این مجتمع آپارتمان ها از 1 خواب تا 3 خواب طراحی شده اند.

آپارتمان های 1 خواب 120 متر مربع

آپارتمان های 2 خواب 159 تا 195 متر مربع

آپارتمان های 3 خواب 214 تا 315 متر مربع

مشخصات خرید آپارتمان فروشی در بیکوز استانبول:

تمام امکانات در این مجموعه آپارتمانی لاکچری به خوبی تامین شده است. به طوری که شما در محیط زندگی خود کمبودی را احساس نخواهید کرد. مدیریت این آپارتمان های لاکچری با سیستم های خانه هوشمند می باشد. این مجموعه آپارتمانی دارای:

 • استخر شنای سرپوشیده، زمین بازی کودکان، سونا، حمام ترکی ، اسپا، نگهبانی، سیستم دور بین امنیتی مدار بسته، چشم انداز دریا، پارکینگ سرپوشیده، لابی و پذیرش، کافه تریا، آرایشگاه، مخزن آب و پمپاژ آب، برق اضطراری، پله فرار، آسانسور حمل کالا، مسیرهای پیاده روی، سالن بزرگ تناسب اندام و اتاق ورزش می باشد.
 • در پایین این مجموعه آپارتمانی سوپر مارکت بزرگ میگروس قرار داشته که تمامی نیازهای روزانه شما را فراهم می آورد.

ویژگی آپارتمان ها: سیستم خانه هوشمند، تامین وسایل برقی آشپزخانه، سیستم گرمایش از کف، سیستم حرارت مرکزی و کنترل دمای هر اتاق به دلخواه، حمام مستر و اتاق تعویض لباس، بالکن های رو به دریای سیاه می باشد.

سایر ویژگی های خرید آپارتمان فروشی در بیکوز استانبول که آن را ممتاز میکند:

دارای مکان هایی جهت پذیرایی ازمهمان، اتاق تلویزیون، سالن سینما، اتاق بازی، اتاق برگزاری مهمانی، اتاق نگهداری کودک، سپردن ماشین به افراد تعلیم دیده جهت پارک ماشین، خدمات شستشو و خشک شویی، خدمات نظافت منزل، خدمات سفارش غذا و کنترل خانه از هرجا که باشید با تلفن همراه خود و تنها با لمس یک دکمه.

در این مجموعه لاکچری 203 متر مربع فضای سبز مخصوص به همراه مسیرهای پیاده روی برای حیوانات خانگی اختصاص داده شده است.

 • با خرید از این مجموعه کاملا لاکچری شما پاسپورت و شهروندی ترکیه را در کمتر از 2 ماه اخذ خواهید کرد.

بررسی اجمالی

جزئیات

به روز شده در اکتبر 10, 2021 در 10:58 ق.ظ
 • وضعیت ملک: فروخته شد

0 بررسی

مرتب سازی بر اساس:
یک بررسی بگذارید

  یک بررسی بگذارید

  مقایسه ملک ها

  مقایسه
  Turkey khane
  • Turkey khane