مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه

شرایط مهاجرت به ترکیه 

ترکیه از گذشته های دور یکی از مقاصد مورد علاقه گردشگران بوده است و همواره مهاجرت به ترکیه  نیز به دنبال آن از جمله موارد مورد توجه گردشگران میباشد.

شهرهای توریستی زیادی مانند آنکارا , استانبول , ازمیر , آنتالیا و کوش آداسی در ترکیه وجود دارد.

مهاجرت به ترکیه ازمیر یک شبه اتفاق نمی افتد . دلایل بسیاری کنار هم می آیند تا شخصی تصمیم به مهاجرت بگیرد .

وقتی تصمیم قطعی به مهاجرت گرفته شد، اولین سوال اینست که کجا بهترین گزینه است ؟ ” قطعا ” هرکسی بنابر دلایل شخصی که برای مهاجرت دارد ، کشورهای مختلفی را مد نظر قرار میدهد.

اگر شما برای تحصیل مهاجرت میکنید ، دنبال کشور هایی با رتبه بالای دانشگاهی خواهید گشت .

اگر به قصد سرمایه گذاری میروید ، کشورهایی با اقتصاد باز مناسب شما هستند و …

تنها چیزی که در پروسه مهاجرت قطعی است ، این است که کشور مقصد تمام آنچه که شما نیاز دارید را به شما نخواهد داد و به قول معروف باید سبک و سنگین کرد .

اگر مزایا بیشتر از معایب بود ، انتخاب آنجا عاقلانه است. برای بسیاری از ما که مهاجرت به ترکیه (ازمیر) را انتخاب کردیم ، دلایل مشترکی وجود دارد که با شما در میان میگذاریم .

کشور ترکیه

ترکیه کشوری است که موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی دارد چرا که بخشی از آن در آسیا و بخشی دیگر در قاره اروپا قرار دارد و در طول تاریخ همواره به عنوان یک پل ارتباطی بین دو قاره اروپا و آسیا عمل کرده است.

کشور ترکیه با جذب ۳۰ میلیون گردشگر در سال ششمین مقصد توریستی گردشگران در سطح جهان می باشد. 

ترکیه از نظر قلمرو و مساحت در بین کشورهای بزرگ منطقه قرار دارد.

این کشور از شمال با دریای سیاه ، در شمال شرقی با جورجیا و ارمنستان ،‌ از شرق با جمهوری آذربایجان و ایران ، از جنوب شرقی با عراق و سوریه ،‌ در جنوب غربی و غرب با دریای مدیترانه و در شمال توسط یونان و بلغارستان محدود می شود.

آنکارا پایتخت ترکیه است در حالی که بزرگترین شهر و بندر آن استانبول است.

مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه ازمیر و دریافت اقامت این کشور به روش های مختلفی امکان پذیر است و به دو روش اقامت کوتاه مدت و بلند مدت انجام می شود.

این روش ها از نظر هزینه ، مدت زمان و سرعت اخذ اقامت با هم متفاوتند.

نزدیکی به ایران یکی از دلایل اصلی مهاجرت به ترکیه 

اولین دلیل ولی نه لزومأ اصلی ترین انتخاب ترکیه به عنوان مقصد مهاجرت ، نزدیکی به ایران است . اگر شما تصمیم بگیرید ۵ ساعت دیگر در تهران باشید.

تجارت آزاد در ترکیه

بسیاری از ایرانیان مقیم ترکیه ، به این دلیل مهاجرت به ترکیه را انتخاب کرده اند که قصد تجارت و داد و ستد با دنیای آزاد و سرمایه گذاری در ترکیه را دارند .

از آنجایی که تحریمها در اقتصاد ایران تاثیرات ناگواری گذاشته و متاسفانه سیاستهای ضعیف مدیریتی گره گشای حل مشکلات تجار ایرانی نیست ، بنابراین بازرگانان زیادی تصمیم گرفتند که زمینه تجارت و کسب و کار خود را در ترکیه گسترش بدهند تا بتوانند با استفاده از اقتصاد باز ترکیه و دسترسی به منابع مالی و تجاری با دنیا ، تجارت پررونق و سرمایه گذاری امن را در اینجا تجربه کنند . 

ترکیه و سهولت مهاجرت به ترکیه

برای گرفتن اقامت ترکیه ، راه های پیچیده وجود ندارد .

اگر شما بتوانید نیازهای مالی زندگی خود را تامین کنید ، با خرید ملک در ترکیه و یا خرید ملک در استانبول میتوانید اقامت کوتاه مدت توریستی (قابل تبدیل به اقامت دائم ) دریافت کنید .اگر بتوانید در یک شرکت یا کارخانه یا موسسه معتبر ترک ، کار پیدا کنید ، میتوانید از اقامت کاری ترکیه ( با بیمه خدمات درمانی رایگان) استفاده کنید .

همچنین با خرید ملک در ترکیه به ویژه خرید ملک در ازمیر ، شامل اقامت ملکی در این کشور خواهید شد .

این پست چه قدر برایتان مفید بود؟
[Total: 2 Average: 5]

Related Posts

مقایسه

شروع گفت و گو
1
تماس با ما
درود
جهت مشاوره درباره مهاجرت به ترکیه سوالات خود را اینجا مطرح کنید. در مورد اجاره هیچ فعالیتی نداریم

Enter your keyword