کافه ‌گردی استانبول

کافه ‌گردی استانبول

شهر استانبول با داشتن عطر قهوه و باقلوا و داشتن فضاهای دلپذیر و دوستانه می تواند سرزمین رویایی کافه ها محسوب شود.

استانبول ، شهر همیشه بیدار ترکیه ، با کافه های منحصر به فرد خود ، اجازه نمی دهد خواب شبانه به چشم شما بیاید.

کافه اسمر

کافه ‌گردی استانبول
کافه ‌گردی استانبول

بهترین کافه های استانبول را در خیابان استقلال مشاهده خواهید کرد. کافه Esmer یکی از آن دسته از کافه هاییست که قهوه و چای دلچسبی در آن سرو میشود. فضای جذاب این کافه در کنار موسیقی محبوب که پخش می شود ، تجربه نشستن در یک کافه در استانبول را به خاطره ای دلپذیر تبدیل می کند.

در این کافه علاوه بر نوشیدنی های گرم و سرد و انواع کیک و شیرینی ، می توانید از محبوب ترین غذاهای سریع مانند ماکارونی ، لازانیا ، پیتزا و مرغ سرخ شده به سبک مخصوص این کافه لذت ببرید.

کافه ‌گردی استانبول
کافه ‌گردی استانبول

Asmer همچنین یکی از بهترین طعم غذاهای ایتالیایی را سرو میکند. کارکنان این کافه بسیار حرفه ای هستند و خدمات عالی آنها رضایت مشتری را به دنبال خود دارد.

کافه مانداباتماز

کافه ‌گردی استانبول
کافه ‌گردی استانبول

مانداباتماز در خیابان استقلال استانبول را باید یکی از بهترین کافه های قهوه شهر دانست که در واقع یکی از بهترین قهوه های بسته بندی شده را هم به فروش میرساند.

قیمت قهوه در مانداباتماز تقریباً منطقی است و اگر می خواهید قهوه بخرید ، می توانید آن را در این کافه با قیمتی بهتر در مقایسه با بازار خریداری کنید. مانداباتماز یکی از معتبرترین فروشگاه ها و کافه ها برای خرید یا نوشیدن قهوه اصلی ترکیه است.

مانداباتماز در بین افراد محلی بسیار محبوب است و مشتریان زیادی را در خود جای داده است. میزها و صندلی های این کافه در داخل کوچه ، خارج از فضای بیرونی فروشگاه چیده شده اند. بنابراین ، تجربه یک فنجان قهوه معتبر ترکی با طعم خوشمزه کیک و شیرینی در کوچه های گرم و صمیمی استانبول خاطره ای شیرین برای شما خواهد ساخت.

کافه هان کاراکوی

کافه ‌گردی استانبول

کافه هان کاراکوی (Han Karakoy) یکی دیگر از کافه‌های دنج استانبول است. منوی این کافه بسیار رنگارنگ است و مخصوصاً برای صبحانه ، یکی از بهترین گزینه ها در لیست بهترین کافه های استانبول است.

انواع نوشیدنی های تهیه شده از قهوه ، لاته ، چای ، کلوچه ، شیرینی ، دسر ، ساندویچ و سایر غذاهای خوشمزه و غیره ، در این کافه بسیار پر طرفدار هستند.

قبل از رفتن به این کافه ، بهتر است در نظر داشته باشید که این منو تقریبا گران است.

کافه سوسام

کافه ‌گردی استانبول

کافه Susam در خیابان سوسام استانبول واقع شده و یکی از پاتوق های دنج این محله است. این کافه مکانی عالی و در دسترس برای استراحت و چشیدن نوشیدنیهای خوشمزه است.

کافه و قنادی ارول

کافه ‌گردی استانبول
کافه و قنادی ارول

یکی از بهترین کافه های استانبول ، Sekerci Cafer Erol است. این کافه و شیرینی فروشی یک فروشگاه زیبا ، سرزمین شیرینی ، باقلوا و شکلاتهای خوشمزه با تزئینات هیجان انگیز و رنگارنگ است.

طراحی این کافه مخصوصاً با تزئینات خاص خود ، شما را وسوسه می کند تا وقت خود را در این کافه صرف کرده و نوشیدنی ها ، شیرینی ها و دسرهای خوشمزه ترکیه ای آن را امتحان کنید.

کافه و رستوران رنگین‌کمان

کافه ‌گردی استانبول

طعم غذاها و نوشیدنی های این کافه واقعاً شگفت انگیز است و در ذهن شما ثبت می شود. بدون شک یکی از بهترین تجربیات در استانبول رفتن به کافه و رستوران رنگین کمان است.

این کافه دارای چشم انداز فوق العاده ای است و سرویس آن بسیار عالی است. علاوه بر نوشیدنی های گرم و سرد ، می توانید از یک ناهار و شام خوشمزه در خیابان چنگل‌کوی استانبول نیز لذت ببرید.

کافه آکالی

کافه ‌گردی استانبول
کافه ‌گردی استانبول

این کافه برای همه کسانی که می خواهند در هنگام نوشیدن مقداری قهوه یا فست فود از یک استراحت لذت ببرند ، مکان خوبی است این کافه کوچک در یک خیابان در محله اکثراً مسکونی بشیکتاش پنهان شده است.

در حالی که از قهوه خود لذت می برید ، فراموش نکنید که سعی کنید  ساندویچ ها و کیک های عالی این کافه را امتحان کنید. 

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه