هدیه گران‌ قیمت ایمیرزالی اوغلو به همسرش سینم کوبال

هدیه گران‌قیمت ایمیرزالی اوغلو به همسرش سینم کوبال

کنان ایمیرزالی اوغلو بازیگر مشهور ترکیه که 4 سال پیش با سینم کوبال ازدواج کرده بود، به مناسبت بارداری همسرش هدیه‌ای گرانقیمت برای وی خرید.

ایمیرزالی اوغلو هم به مناسبت سالگرد ازدواج و هم به بهانه بارداری کوبال، یک ساعت 150 هزار لیری برای همسرش خرید.

سینم کوبال هم اکنون 4 ماهه باردار است و انتظار تولد دخترشان را می کشد.

کنان ایمیرزالی اوعلو در مصاحبه ای که  انجام داد ، عشقش به همسرش را به این شکل تعریف کرد :

صبحها موسیقی کلاسیکه ، به سمت ظهر که میره ریتم موسیقی تندتر میشه ، King Crimson ،Led Zeppelin حتی گهگاهی هم برای اینکه نوستالژی باشه ، Metallica ، به سمت عصر که میریم موسیقی‌ها رمانتیکتر میشه Carmen McRae و Ella Fitzgerald ، بعدش با جاز یا راک ادامه میدیم.

کنان در ادامه مصاحبه اش با هاکان گنجه گفت : تو روزهای قرنطینه خانگی کرونا من تو خونه ورزش میکنم ، با همسرم فیلم میبینم، کتاب میخونم. برای همدیگه شعر میخونیم. من و صینم از وقتیکه ازدواج کردیم، بیشتر وقتمون را در کنار هم گذرونده ایم. عادت داریم که بین چهار دیواری کنار هم باشیم، خیلی لذت بخش هست.”
کنان ادامه داد : چطور زندگی کردم؟ دلم میخواد چه کاری کنم؟ تا همینقدر که زندگی کردم بازم میتونم زندگی کنم؟ در واقع نتیجه این مدل سوالها رو با اومدن صینم به قلبم گرفتم. خدارو شکر اون عشق هم تبدیل به ازدواج شد.

 

کنان ایمیرزالی اوعلو در ادامه مصاحبه با نشریه حریت به مناسبت سالگرد ازدواجشون گفت : ما وقتی ازدواج کردیم موقع امضا کردن، باهم قسم خوردیم و این راه را شروع کردیم.اگر خدا بخواد زندگیمون همینجوری باهم به پایان خواهد رسید.
محبت خیلی مهمه اما احترام مقابل نباید فراموش بشه. من نه، بلکه باید ما باشیم و اینجوری ادامه بدیم و این همه چی را آسون میکنه.
اوایل نگرانیمون بود که وارد نقش های معمولی زن و شوهری بشیم. بعدش بخاطر اینکه هر دومون بازیگر بودیم، این رامتوجه شدیم و بلافاصله راهمون را پیدا کردیم. پنج ساله که با هم هستیم و ۹۰ درصد از اون را در کنار هم گذروندیم.خیلی هم خوب هستیم.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه