لاکچری ترین رستوران های استانبول

لاکچری ترین رستوران های استانبول

استانبول شهری است که مکان های تاریخی و گردشگری مشهور زیادی دارد. اما اگر با بودجه خوبی به این شهر سفر کرده اید شدیدا توصیه می شود خوردن غذا در رستوران های لاکچری و مدرن استانبول را نیز تجربه کنید. در این پست چند مورد از این رستوران ها را به شما همراهان گرامی معرفی کرده ایم. البته استانبول شهری بسیار بزرگ است و رستوران های فراوانی نیز دارد ولی به دلیل محدودیت اسلاید و کپشن اینستاگرام فقط ۵ مورد از آن ها را در این پست معرفی کرده ایم.

رستوران نصرت (Nüsr-Et Restoran)


همان طور که می دانید نصرت آشپز یکی از مشهورترین آشپز های ترکیه است. رستوران او در منطقه بیشیکتاش (Beşiktaş) استانبول نیز یکی از بهترین و پرطرفدارترین رستوران ها در استانبول است که توجه خاصی به نمای بیرونی و داخلی آن شده است و با امکانات فراوان یکی از اولین هایی است که با شنیدن رستوران های استانبول به ذهن می رسد.

رستوران لب دریا (Leb-i Derya)


این رستوران در منطقه بی اوغلو (Leb-i Derya) منظره ای بسیار زیبا از استانبول و فضایی رمانتیک دارد و بالکن آن نیز یکی دیگر از خصوصیات مثبتش به شمار می رود. این رستوران منویی گسترده دارد و با غذاهای دریایی اش نیز شهرت دارد.

رستوران لاجیورت (Lacivert)


رستوران لاجیورت یا همان لاجورد (به معنی آبی تیره) در بیکوز استانبول رستورانی است که با صبحانه های عالی و نیز منوی گسترده اش از غذاهای جهان مورد پسندتان قرار خواهد گرفت.

رستوران برج دختر – کیز کوله سی (Kız Kulesi)


یکی دیگر از رستوران هایی که با شنیدن عبارت رستوران های استانبول به ذهن می رسد رستوران کیز کوله سی است. این رستوران یکی از مشهورترین رستوران های استانبول است و در منطقه اسکودار قرار دارد. در این رستوران که منظره ای زیبا از دریا دارد می توانید برای قرار های کاری و نیز مهمانی های خود از قبل میز رزرو کنید.

رستوران vogue


رستوران Vogue در بشیکتاش از لوکس ترین رستوران های استانبول است. این رستوران علاوه بر غذاهای لذیذ با چشم اندازی بسیار زیبا از شهر زیبای استانبول نیز مشتریان زیادی را به خود جذب می کند. اگر به غذاهایی مانند انواع سوشی نیز علاقه دارید این رستوران قطعا توصیه می شود.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه