فروشگاه ایکیا استانبول

فروشگاه ایکیا استانبول

فروشگاه ایکیا استانبول

فروشگاه ایکیا استانبول

ایکیا یک برند لوازم خانگی مشهور در جهان است که در سراسر جهان نمایندگی دارد و فروشگاه ایکیا استانبول هم یکی از معروف ترین فروشگاه های ایکیا در ترکیه است. برند ایکیا در ترکیه اولین فروشگاه خود را در ماه مه سال ۲۰۰۵ در منطقه عمرانیه (Ümraniye) افتتاح کرد.
در حال حاضر ایکیا در استانبول ۳ شعبه، در آنکارا، ازمیر، بورسا، آنتالیا، بدروم و آدانا هر کدام ۱ شعبه دارد که به صورت حضوری و اینترنتی می توانید از این فروشگاه ها خرید کنید.

فروشگاه های ایکیا با طراحی زیبا، کیفیت بالا و قیمت مناسب بیش از ۸۰۰۰ نوع کالا را و میلیون ها ایده و راه حل هوشمند را در اختیار مشتریانشان در ترکیه و سراسر دنیا قرار داده اند که ۳ فروشگاه ایکیا استانبول مخصوصا فروشگاه ایکیا در مرکز خرید فروم (Forum) استانبول از معروف ترین این فروشگاه ها هستند.

ایکیا عمدتاً در حوزه ی لوازم خانگی و تزئینی منزل فعالیت دارد و در حال حاضر بیش از ۳۰۰ فروشگاه در ۴۸ کشور جهان دارد. در ترکیه و در شهر استانبول دو شعبه این شرکت بزرگ وجود دارد.

استانبول ۳ فروشگاه ایکیا را در خود جای داده است. سه فروشگاه ایکیا در استانبول و در سه محله بایرام پاشا، عمرانیه و کارتال قرار گرفته اند.

معمولا وقتی از فروشگاه ایکیا استانبول صحبت می شود، منظور شعبه ای است که در بخش اروپایی استانبول و در مرکز خرید فروم استانبول واقع شده است و دلیل آن هم این است که فروشگاه ایکیا بخش اروپایی استانبول وسعت بسیار زیادی دارد و تنوع کالایی بیشتری هم به نسبت دیگر فروشگاه های ایکیا استانبول دارد.

 

فروشگاه ایکیا استانبول

فروشگاه ایکیا استانبول


وسعت فروشگاه های ایکیا در استانبول بسیار زیاد است و قطعاً نمی توانید در یک روز به همه جای آن ها سر بزنید. اگر از بازدید از ایکیا کمی خسته شدید می توانید از مرکز خرید فروم نیز بازدید کنید و مهم ترین و معروف ترین محصولات برند های جهان را ببینید. ساعت کاری فروشگاه های ایکیا معمولا از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب می باشد.
آدرس فروشگاه ایکیا در مرکز خرید فروم
Kocatepe, Paşa Cd No:1, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey
این پست چه قدر برایتان مفید بود؟
[Total: 1 Average: 5]

Related Posts

مقایسه

شروع گفت و گو
1
تماس با ما
درود
جهت مشاوره درباره مهاجرت به ترکیه سوالات خود را اینجا مطرح کنید. در مورد اجاره هیچ فعالیتی نداریم

Enter your keyword