سریال دو غریبه 2023 ترکی BAMBAŞKA BİRİ

سریال دو غریبه 2023 ترکی BAMBAŞKA BİRİ

ساعت پخش سریال دو غریبه دو شنبه ها ساعت ۸ از شبکه فاکس ترکیه

داستان سریال


قتل وحشیانه حمدی آتیل بای در جنگل از مسیرهای لیلای دادستان جوان که می خواهد گذشته درهم و برهم خود را پشت سر بگذارد و اکنون نظم جدیدی برقرار کند و کنان، روزنامه نگاری جاه طلب که زندگی منظم و مشهوری دارد، عبور می کند

سریال دو غریبه یا نام ترکی آن بام باشکا بیری BAMBAŞKA BİRİ 

 مورد انتظار با بازی هانده ارچل و بوراک دنیز برای دیدار با مخاطبان خود روز شماری می کنند! پس کدام اسم نقش کدام شخصیت را بازی خواهد کرد؟ داستان سریال ترکی دو غریبه چیست؟ کیست که نقش مادر ارچل را بازی کند؟ سریال دو غریبه کی پخش می شود؟ چه کسانی در نقش های اصلی هستند؟ چه کسی در گروه بازیگران حضور دارد؟ از چه کانالی پخش خواهد شد؟

سریال دو غریبه 2023 ترکی
سریال دو غریبه 2023 ترکی

بازیگران سریال ترکی دو غریبه که در آوریل 2023 روی پرده های تلویزیون فاکس ترکیه ظاهر خواهند شد، مشخص شد. دو بازیکن اصلی آن بوراک دنیز، هانده ارچل و جم داوران خواهند بود.

Neslihan Yeşilyurt کارگردانی سریال دویابانجی خواهد بود که در آن Tims&B Productions به عنوان تهیه کننده و فیلمنامه نویس آن Ethem Özışık خواهد بود.

بازیگران سریال دو غریبه

هانده ارچل در نقش لیلا

هانده ارچل آخرین بار با ‘Sen Çal Kapımı’ در مقابل تماشاگران ظاهر شد و سپس از اکران استراحت کرد.

بوراک دنیز

بوراک دنیز و هانده ارچل در سال 2016 در سریال Aşk Laftan Understanding همبازی شدند و در مورد هارمونی این دو نفر صحبت زیادی شد. دیدار مجدد آنها در سریال دو یابانجی یا دو غریبه نیز طرفداران آنها را به وجد آورد.

جم داوران

تولید: TIMS&B PRODUCTIONS
تهیه کننده: تیمور ساوچی و بوراک ساجیاشار
کارگردان: NESLİHAN YEŞİLYURT
فیلمنامه: ETHEM ÖZIŞIK
داستان: ETHEM ÖZIŞIK، ONUR ŞENER، LOKMAN MARAL، Seçil ÇÖMLEKÇİ

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه