بهترین محله ها در استانبول برای زندگی

بهترین محله ها در استانبول برای زندگی

برای زندگی در استانبول ، باید در تمام مناطق شهر گشت و گذار کنید. سپس بر اساس آنها ، بهترین محله ها در استانبول برای زندگی مناطق خوب استانبول جهت خرید ملک در استانبول انتخاب کرد. ما از نظر سطح تحصیلات و فرهنگ ، رفاه و معیشت مناطق مختلف استانبول را بررسی کردیم و بهترین منطقه از بهترین محله های استانبول را برای شما فراهم کردیم.

اگرچه استانبول پایتخت ترکیه نیست ، اما به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای جهان شناخته می شود.

استانبول شهری بسیار بزرگ است که بیش از 15،000،000 نفر جمعیت دارد. شهر زیبای استانبول از بسیاری از کشورهای جهان بزرگتر است و شاید از بسیاری از جاهای دیدنی استانبول بازدید کرده باشید. هیچ کس نباید بگوید که زندگی در استانبول می تواند آسان باشد. زیرا هیچ شهری در دنیای پیشرفته امروز ، از جمله استانبول ، از ترافیک سنگین و جمعیت معاف نیست. اگرچه شبکه حمل و نقل عمومی استانبول می تواند نقش خوبی در رفت و آمد به استانبول داشته باشد ، اما بخاطر داشته باشید که در ساعات شلوغی با جمعیت زیادی روبرو خواهید شد که برای شما بسیار ناخوشایند خواهد بود.

بهترین محله ها در استانبول برای زندگی

بشیکتاش استانبول

یکی از بهترین محله ها در استانبول برای زندگی بشیکتاش در قسمت اروپایی استانبول قرار گرفته است و به دلیل بازار ماهی ، جمعیت دانشجویی ، فعالیت های فرهنگی و هنری ، زندگی شبانه ، مراکز خرید ، بناهای تاریخی ، باشگاه های فوتبال ، استراحتگاه های ساحلی و رستونران ها و کشتی مشهور است.

اسکله ها این منطقه را به یکی از محبوب ترین و با ارزش ترین مناطق واقع در ورودی استانبول تبدیل کرده اند. بشیکتاش پایتخت فرهنگ ، هنر و آموزش در استانبول است .

بشیکتاش همچنین به خاطر خطوط حمل و نقل عمومی متنوع خود مشهور است و می توان گفت سیستم حمل و نقل عمومی بسیار خوبی مانند منطقه فاتح دارد.

ناحیه کادیکوی استانبول

کادیکوی همراه فضای شاد و زندگی شهری ، ساختمان های تاریخی ، جمعیت زیاد جوانان و دانشجویان ، رویدادهای فرهنگی و هنری ، مراکز خرید ، کافه ها و رستوران های کنار دریا و زندگی شبانه یکی از بهترین محله ها در استانبول برای زندگی  است.

یکی از محبوب ترین و خوش رنگ ترین مناطق استانبول در آسیا واقع شده است ، جایی که می توانید به راحتی سفر کرده و اوقات خوشی را سپری کنید. Kadikoy در ترکی به معنای روستای قاضی است. این محله سابقه بسیار طولانی در شهر استانبول دارد و همچنین مقامات این منطقه در حال توسعه هستند. ساختمان های جدید ، هتل های جدید و مراکز خرید مدرن و تازه ساخته شده وجود دارد.

ناحیه بی‌اوغلو در استانبول

بی‌اوغلو  منطقه ای بزرگ در استانبول میباشد که یکی دیگر از بهترین محله ها در استانبول برای زندگی بوده و به دلیل زندگی شهری و معماری اروپایی مشهور است. بی‌اوغلو  مکانهای دیدنی استانبول مانند برج گالاتا ، خیابان استقلال و میدان تقسیم را در خود جای داده است. محله های گالاتا ، خیابان استقلال و میدان تقسیم بسیار سرزنده و مناسب برای زندگی در مکانی با معماری بی نظیر ، خیابان های پر جنب و جوش هستند.

ناحیه ساریر استانبول

ساریر منطقه زیبایی است که در پایین ساحل اروپا واقع شده است. این منطقه به دلیل سواحل زیبا ، زیبایی های طبیعی ، چندین مکان تاریخی و موزه مشهور است.

به گفته کارشناسان ، سریر یکی از بهترین محله هایی است که می تواند برای زندگی در استانبول انتخاب شود و با تمام معیارها قابل اعتماد است.

باکرکوی استانبول

Bakirkoy که در سمت اروپایی دریای مرمره واقع شده است ، به دلیل زندگی شلوغ روزمره ، بازارها ، فعالیت های فرهنگی و هنری ، زندگی شبانه ، مراکز خرید ، استراحتگاه ها و رستوران های ساحلی و مراکز خرید کوچک و بزرگ مشهور است.

آتاشهیر استانبول

آتاشهیر در سمت آسیایی استانبول واقع شده است. پروژه های مسکونی و خانه های نوساز ، شبکه ای از جاده ها ، مکان های مناسب برای زندگی خوب ، مناطق تفریحی ، جهش بزرگی را در میان بهترین مناطق استانبول ایجاد می کند.

اکنون بسیاری از بومیان و گردشگران برای داشتن امکانات رفاهی نسبتاً خوب ترجیح می دهند در آتاشهیر زندگی کنند.

شیشلی استانبول

شیشلی استانبول همچنین یک منطقه معروف در استانبول است که در بخش اروپایی آن واقع شده است. این منطقه به خاطر  تاریخ و فرهنگ ، موزه ها ، کلیساها ، مساجد ، خیابان های جذاب و مراکز خرید مختلف مشهور است.

شیشلی یکی از گران‌ترین مناطق استانبول است که برای اقامت و خرید ملک در استانبول وجود دارد.

اسکودار استانبول

اسکودار یکی از زیباترین مناطق استانبول است. این مکان در ساحل آسیا یی استانبول، واقع شده است.

اوسکودار به دلیل خط ساحلی زیبا ، برج ختر ، تپه های چاملیجای ، جنگل فتحی پاشا ، اماکن تاریخی مانند مساجد قرن شانزدهم ، چشمه ها و موارد دیگر مشهور است.

اسکودار یکی از مناطق توریستی استانبول است ، بنابراین برای تفریح و زندگی منطقه مناسب خواهد بود. اسکودار یکی از شلوغ ترین مناطق استانبول برای زندگی است.

ببک استانبول

ببک یک محله ساحلی جذاب و شیک از بشیکتاش است که در سواحل اروپایی بسفر واقع شده است. ببک به دلیل کافه ها و رستوران های مجلل و با کیفیت بسیار معروف شد.

ببک یکی از آن محله هایی است که سطح زندگی و فرهنگ اجتماعی در آن قابل قبول است و دارای ساختمان های جدید و مدرن است. البته یکی از گرانترین و بهترین محله های استانبول برای زندگی

ولسوالی استانبول

این منطقه علاوه بر طبیعت باشکوه ، با معماری مدرن ترکی ، آرامش و خدمات با کیفیت ، با مجموعه ای از ساختمانها و خانه های احاطه شده توسط پارک های عمومی و خصوصی شناخته می شود.

این منطقه یکی از مناطق کوهستانی استانبول است و یکی از بهترین مناطق استانبول برای مسکن و زندگی به حساب می آید ، بنابراین قیمت املاک و مستغلات در این محله در حال افزایش است و پروژه های لوکس در مرزهای این منطقه در حال افزایش است.

آرناووت کوی استانبول

Arnavut Koy محله ای زیبا در استانبول است که در ساحل اروپا و در نزدیکی ببک واقع شده است. اگر به دنبال محله ای در استانبول هستید که بتوانید زندگی با کیفیتی داشته باشید و تفرجگاه ساحلی ، کافه ها و رستوران های خوبی داشته باشید ، آرناووت کوی گزینه مناسبی خواهد بود.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه