استانبول اجازه اقامت اتباع خارجی را در 39 منطقه متوقف می کند

استانبول اجازه اقامت اتباع خارجی را در 39 ناحیه متوقف می کند

مجوز اقامت برای اتباع خارجی در تمام 39 منطقه شهر استانبول به حالت تعلیق درآمده است

شهر استانبول، یک کلان شهر پر جنب و جوش که مدت هاست مهاجران و ساکنان خارجی را به خود جذب کرده است، در حال اجرای مقررات جدیدی است که اجازه اقامت برای اتباع خارجی را در 39 منطقه متوقف می کند.

استانبول درهای خود را به روی مهاجران می بندد

استانبول به روی مهاجران بسته شده است و پلیس و ژاندارمری در حال انجام ماموریت برای دستگیری مهاجران غیر قانونی هستند. مجوز اقامت برای اتباع خارجی در تمام 39 منطقه شهر به حالت تعلیق درآمده است. در نتیجه بازرسی ها در این شهر بزرگ افزایش یافته است.

افزایش سرکوب مهاجرت غیرقانونی

پلیس و ژاندارمری در همه جا به دنبال مهاجران غیرقانونی هستند. در نتیجه عملیات ها یکی پس از دیگری در حال انجام است و بازرسی ها تشدید شده است. استانبول به ویژه برای مهاجران بسته شده است. مجوز اقامت برای اتباع خارجی در تمام 39 منطقه به حالت تعلیق درآمده است. علاوه بر این، علی یرلیکایا، وزیر کشور دیروز در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که 18 سازمان دهنده در عملیاتی علیه قاچاقچیان انسان دستگیر شدند.

یکی از دلایل تصمیم برای محدود کردن مجوز اقامت برای اتباع خارجی به عوامل اقتصادی موجود در استانبول مربوط می شود. با رشد سریع جمعیت و منابع محدود، این شهر با چالش هایی در ارائه خدمات و زیرساخت های کافی برای رفع نیازهای افراد محلی و مهاجران مواجه است. با اعمال این محدودیت ها، مقامات در صدد کاهش بخشی از فشار بر منابع و کنترل رشد جمعیت هستند.

یکی دیگر از عواملی که بر این تصمیم تأثیر گذاشت نگرانی های امنیتی است. استانبول که یک کلان شهر شلوغ و یک مقصد محبوب برای گردشگران و مهاجران است، نیازمند تدابیر امنیتی شدید است. با اجرای این محدودیت‌ها، مقامات می‌توانند کنترل بهتری بر هجوم مردم به ولسوالی‌های خاص داشته باشند و امنیت و رفاه ساکنان و بازدیدکنندگان را تضمین کنند.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه