ارزان‌ترین شهرهای ترکیه برای خرید خانه کدام شهرها هستند؟

ارزان‌ترین شهرهای ترکیه برای خرید خانه کدام شهرها هستند؟

ارزان‌ترین شهرهای ترکیه را بشناسید . . .

ترابزون
یکی از ارزان‌ترین شهرهای کشور ترکیه می‌باشد. بسیاری از گردشگران ایرانی، زیبایی این شهر را به گیلان نسبت می‌دهند. قیمت ملک در این شهر بسیار پایین‌تر از شهرهای کلان است.

سامسون
نیز از دیگر شهرهای ارزان کشور ترکیه می‌باشد. آب‌وهوای این منطقه نیز به مانند آب‌وهوای شهرهای شمالی ایران است. قیمت ملک در شهر سامسون نیز زیاد گران نیست.
مانیسا
نیز سومین شهری است که در بین شهرهای ارزان ترکیه قرار می‌گیرد. این شهر در نزدیکی ازمیر واقع شده است و آب‌وهوای گرم دارد. این شهر دارای چشمه‌های آب گرم نیز هست.

دنیزلی
که در نزدیکی شهر آیدین (کوشاداسی در این استان واقع شده است) قرار دارد نیز به نسبت کلان‌شهرهای ترکیه برای زندگی بسیار ارزان‌قیمت می‌باشد.

وان
شهری نام آشنا برای ایرانیان و یکی از شهرهای مرزی ایران و ترکیه است. قیمت ملک در این شهر نیز بسیار ارزان است و برای واحدهای نوساز از 80 هزار لیر ترکیه می‌توانید در نظر بگیرید.

سیواس
یکی از قدیمی‌ترین شهرهای کشور ترکیه می‌باشد که در تاریخ ترکیه از آن بعنوان شهر بزرگ یاد می‌شده است. این شهر نیز یکی از ارزان‌ترین شهرهای کشور ترکیه می‌باشد.

ادیرنه
آخرین شهر ما در این لیست می‌باشد. در نزدیکی استانبول قرار دارد و پل ارتباطی میان اروپا و آسیا می‌باشد. این شهر با بلغارستان مرز مشترک دارد. همچنین می توانید علاوه بر ادرینه، به خرید ملک در استانبول نیز فکر کنید.

 نظر شما چیست؟ آیا ترجیح می‌دهید در کلان‌شهرهای ترکیه مانند خرید ملک در ازمیر زندگی کنید و یا با هزینه‌های کمتر به این شهرها مهاجرت کنید؟ نظرات و تجربیات خودتون رو با ما در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه